Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracınızdaki ezik göçük vs düzeltilmesi

ben bir videoda izlemiştim hepiniz görmüşsünüzdür göçük olan sacı ısıtıyorlar ve - bilmem kaç derecede sıvılaştırılmış CO2 sıkıyordu göcük birden düzeliyordu

evet teknoloji çok ilerledi artık Zafer abi bi incelesin en son yorumları ondan alalım göçükler herkesin canını sıkıyo....

işlemler başladı işçilik çok iyi tavsiye ederim ben site için konuştum indirim sağlanacak eğer büyük usta da izin verirse zaten kendileri de üye olmak isterler benimki sadece öneri büyükler bilir

işlemler başladı işçilik çok iyi tavsiye ederim ben site için konuştum indirim sağlanacak eğer büyük usta da izin verirse zaten kendileri de üye olmak isterler benimki sadece öneri büyükler bilir

a]

a]

a]

a]

a]

a]

Bu tür yardımlara özellikle İstanbul şartlarında çok ihtiyacımız olabiliyo Zafer abi saol...:eek:key:

çamurluk çizgisinde benimde küçük bi hata var otoparkta yandaki araba kapıyı açarken yapmış galiba :(
dediğiniz gibi işçilik iyiyse bende düşünebilirim...

benımde ihtiyacım var buna.Sağ arka kapıda bi tane göçük vardı pek önemsemıyordum onları ama geçenlerde sag ön kapının uzerınde kı yatay direkte yani tavan denıcek yerde ufak bi göçük dikkatimi çekti ve acayıp canımı sıktı.nasıl oldugunu anlamadım ama eger onu düzeltebilceklerse hafta içi bende gidebilirim oraya

Zafer abim yerin adını ve telefonunu alabilir miyim.. :)

kendilerini şimdi siteye üye yapıyorum ve artık ben aradan çekiliyorum işçilik çok iyi
0212 328 17 17 hasan ve hakan beyle görüşün

baya ihtiyacı olan varmış.. güzel paylaşım Zafer abi tebrikler..

Geri
Üst Alt