Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracından sıkılanlar

Arkadaşlar burada bu işi yapan bi kaç yer var.geçen hafta gittim.fly audıo marka ile çalışıyormuş.valla geri vites kamerası falan herşey dahil 2000 tl dedi.başka işlemler içinde fiyat aldım ama bu marka nedir bilmiyorum.aslında başka marka da bilmiyorum ya :)
forumda herkeste bir rcd510 telaşı var tek bildiğim bu...ne dersiniz 2000 tl ye iyi midir?

fly audio bilmiyorum da ben pioneer da olsa taktırmam. Orjinalinden şaşmam. Rcd 510 paran varsa rns 510. Bana en mantıklısı ise rns 310 gibi geliyor ama satan birini görmedim daha. Servise bugün sordum fiyat araştırması yapacaklar.

Hocam Arkadaşlar haklı :) Sen monoton bir ilişki içine girmişsin arabanla, macera arıyorsun yeni denizlere yelken açmak istiyorsun...
O yüzden müzik setinden başlamanı ufak ufak değişimlerle heyecanını körüklemeni tavsiye ederim... :D

yahu haydar dümenden gelen cevap gibi olmuş öldüm gülmektenpuhahapuhahapuhahapuhaha

Dendigi gibi recetenizi yaziyorum:
1-jant
2-cam filmi
3-yeni bir entertainment system
4-filtre
5-revo yazilim (1.2 icin var mi bilmiyorum)

20 gun sonra bir daha goruselim:eek:key:

Geri
Üst Alt