Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracın üzerinde sarı noktalar yardım lazım

aracındakı ler agactan dokulen vs bı sey degıl !!! eger sayısı fazla ıse !! epoksi boya dır epoksi boya 100 metreye kadar tanecıkler halınde dagılan bır boyadır !!! tıner ı arka sıraya al cunku tıner plastık akasamların anasını beller !!! oncelıkle gazyagı dene gazyagıyla sıl cıktıgını goreceksın !! egerkı cıkmaz sa kesınlıkle pasta cıla deneme cızıyor kil al kil biraz pahalı oncelıkle gazyagı onerdım... bu arada gazyagınıda plastık parcalarda dıkkatlı kullan

Tavanda olduğunu söylemiş kendisi, plastik aksam ile bir işi yokki..

usta hiç uğraşma kil ile falan ben de belgrad ormanına çok gidiyordum bi aralar benim her yerde vardı o noktalardan. sabunlu suyla yıkayıp, tırnakla hafiften kazıyarak çıkardık arkadaşla. daha iyi yani :D

usta hiç uğraşma kil ile falan ben de belgrad ormanına çok gidiyordum bi aralar benim her yerde vardı o noktalardan. sabunlu suyla yıkayıp, tırnakla hafiften kazıyarak çıkardık arkadaşla. daha iyi yani :D

butun noktalarla tırnaklamı ugrasıcak snce ve araba tırnakla cızılmıyormu meraktan soruyorum

İlgili arkadasa yazmistim teldrn yazdigimdan bazen bole olabiliyo..en iyisi ve hizlisi kil uygulamasi.

İlgili arkadasa yazmistim teldrn yazdigimdan bazen bole olabiliyo..en iyisi ve hizlisi kil uygulamasi.

tazyikli suyla çıkmadığını biliyorum sabunlu suyla yıkayıp hafiften tırnağınızla kazıyın bakayım çıkıyor mu çıkmıyor mu ..

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

butun noktalarla tırnaklamı ugrasıcak snce ve araba tırnakla cızılmıyormu meraktan soruyorum

ben kendi görüşümü söyledim ister yapar ister yapmaz kendi bileceği şey tırnakla da hafiften kazıyarak dedim bende çizilmedi

cıkmaaz..hepsı cıkmaz hepsı cıksa da onla hıc ugrasılmaz..Kıl ıle uygulama yaptıgın zaman elektrıgı bulmus gıbı sevınır sımdıye kadar neredeydın dersın..Tırnakla cıkartmayı ılk defa duydum sana soz haftasonu denıcem...

Geri
Üst Alt