Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracın torpido konsolundaki ses..

silentstorm61

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar;

Arabamın torpidosunun sol tarafında cama yakın kısmında kasislerden geçerken cik cik bir ses çıkıyor özellikle araba soğukken, ısındığı zaman araba sesi kesiyor, yani kaloriferden dolayı torpidonun ısınmasından bahsediyorum, bu neden olabilir daha önce böyle bir olay başına gelen varmı?

acaba torpidodakı düğmelerden gelen ses olabilirmi

sanırım ön göğüsten kasise girince aracın kasılmasına istinaden gelen bir ses doğrumudur.
kış ayı olması nedeniyle sertleşen malzemenin birbirine sürtünmesiyle gelen sestir diye tahmin ediyorum.

ben de sabahları araba soğukken tık tık tık tık diye bir sesi duyuyorum acaba aynı sesten mi müzdaripiz?

yok bu ses torpidodan geldiği belli ön göğüsün içindeki bir plastik sesi diyebilirim..

ön göğüs hava soğukken plastik parçaların birleşim yerlerinden çıkan gıcırtılar bende de var, sanırım onlara bişey yapamıyoruz ama torpido kapağının gevşek olmasından çıkan tıkır tıkır sesleri içlerde sağda ve solda lastik tamponlara ufak bi ayarla, kapağın tam oturtulmasını sağlayarak sesleri kestirdim

okdrada sukret bence kardesım benm aracın heryerınden o seslerden gelıyo malum kıs aylarındayız

Geri
Üst Alt