Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Aracın stop etmesi

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında ahmet tolga mert tarafından paylaşıldı.

1. ahmet tolga mert

ahmet tolga mert SCW Üyesi

66
    3
    8
    arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var seat leon dsg tdi yolda giderken bir kere bende bir kerede eşim kullanırken stop etmiş bu normalmidir araç daha 3 000 km olmadı
    bilgi verirseniz sevinirim

2. PATRON

PATRON
    Administrator

10.662
    2.361
    113
    geçendede benim kardeşim stop ettirmiş ışıklarda nasıl becerdiyse otomatik vites araçla :S bende merak ediyorum acaba neyden dolayı stop ediyorlar?

3. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    En kısa zamanda servıs yolunu tutun yenı b motor cevap veren olacagını sanmıyorum

4. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    aynen tanımadıgımız bı motor
    mutlaka en kısa zamanda servısle ırtıbata gecın

5. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    VW grubu artık sorunlu araçlar yapmaya başladı. Umarım büyük bir sorun değildir. Sıfır araçta böyle birşey olması can sıkıcı bi durum.

6. ERK_RS

ERK_RS SCW Üyesi

2.834
    80
    48
    hemen servise.. buradan kimsenin yardimci olabilecegini zannetmiyorum..
    ama karsilastiginiz problem hic hos degil tabi..

7. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    yakıttan olabilir dizel ben corolla dizel triptronik kullanırkende aynısı başıma geldi onda benzin koymuşlar dizel arabaya o yüzden olmuş ama servistekiler ilk başta mazotun pis oldugunu düşünmüşlerdi demek ki mazot iyi değilsede olabiliyormuş illa ki dizele benzin koyunca olmuyormuş bu... inşallah yakıttan kaynaklanıyordur... ayrıca jetta 1.6 CR TDI 30bin kmdir kullanan bir arkadasım var sorunsuz ve cok memnun kaldıgını söylüyor sizinde memnun kalacagınızı umuyorum ufak tefek bir problemdir inş

8. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    dsg bir nevi otomatikleştirilmiş manueldir yapısı dolayısı ile hata verdiği durumda stop edebilir. benzer bir durum yukarda görkemin yazdığı gibi toyota larda çok yaşanır.

9. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    çok geçmiş olsun..
    görkem gene iyi dizel benzin koymuşlar..
    ya benzine dizel koysalardı..????

10. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    eğer bu sorun sadece sizde olmuyosa bu motor ve şanzuman kombinasyonunda serviste ilk çıkıcak güncellemede ya sorun hallolur ya da çok daha nadir yapar..
    canınızı sıkmayın..

Sayfayı Paylaş