Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

aracımın parçası

Konu, 'Toledo' kısmında dreams5781 tarafından paylaşıldı.

1. dreams5781

dreams5781 SCW Üyesi

14
    0
    1
    arkadaşlar ben aracımın belli bir süre çalıştıktan istop ettiği için daha önce konu açmıştım. şimdi hatayda bir parçacı ile görüştüm ve aracımkın sıkıntısını anlattım bana aracımın parçası olarak OKSİJEN SENSÖRÜ Diye bir parçadan bahsetti acaba benim aracımın istop etmesi sebebi bu parçamıdır.

2. biLaL

biLaL SCW Üyesi

1.581
    110
    63
    Olcay Bu konuda sana en yardımcı olacak kişiler servislerdir. telefon ile görüşmenden bir fayda sağlayacağını zannetmiyorum ki telefon ile halledilebilecek bir ürüne sahip değiliz servise göstermen ve ordakilerin konuya hakim olması senin ve aracının yararına olacağını düşünüyorum. Araç ile birlikte kendi canımızı ve sevdilerimizi taşıyoruz ileride daha büyük bir problem yaşama istersen. tekrar geçmiş olsun

3. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    lambda bozul oldugunda araba stop etmezkı,cekısten duser fazla yapmaya baslar,rolantıde oynama olabılır

4. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    ayrıca lambda bozulduğu zaman arıza kaydı düşer.

5. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    lambdanın kablosu baska b yerı kopmadıkca arıza ısıgı yakmıyor emre

6. dreams5781

dreams5781 SCW Üyesi

14
    0
    1
    lambda ne arkadaşlar benim arıza ışığı felan yanmıyor hareket halinde veyadurduğu yerde olsun belli bir süre çalıştıktan sonra istop ediyor arıza vermiyor

7. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    arıza ışığı demedim kanka arıza kaydı dedim :) zamanında toledoda çok uğraştım kendisi ilen sonra değiştirdim kurtuldum :)

8. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    yanlıs ıfade ettım moruk arıza ısıgı degıl ewet vag.com da arıza vermıyor yazmam lazımdı.sensor zamanla bozuldugundan okuma degerlerı degıskenlesıyor ve sacmalamaya baslıyor

9. dreams5781

dreams5781 SCW Üyesi

14
    0
    1
    ee yani soruç olarak lambda bozuk olduğu zaman araç istop edermi etmezmi

10. b.arat

b.arat FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

232
    6
    0
    dreams hemşerim istop yerine stop sözcüğünü kullanmanı tavsiye ederim. aracını servise göstermen en iyisi. parçacıyla aracıyla feda edilecek bir araca sahip değilsin. Van ya da erzurum uzak değil. bu iki şehirde iyi özel servisler de bulabilirsin. kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş