Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

aracımı teslim aldım kapı sesi

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında cancancan tarafından paylaşıldı.

1. cancancan

cancancan SCW Üyesi

106
    27
    28
    merhaba arkadaşlar abiler, gecen hafta perşembe günü saat 18:00 da aracımı seat altur dan almış bulundum. arac gercekten muhteşem özellikle bi-xenon afl farlar gayet başarılıymış. yalnız bir kac ufak sorum var. bilmiyorum sadece LEON lardamı oluyor fakat kapıları acarken tık tık die ses geliyor. baktığımda ise iki demir birbirine çarpıyor showrromdaki araclardada öleydi ama dedim herhalde yağlı olmadıkları için fakat baktımki bendede aynı ses geliyor bir bilgisi olan varmı acaba?. teşekkürler şimdiden.:(

2. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    evet arkadaşımo ses hep var dikkatli bakarsankapı altın da diger araç kapıların da oldugu gibi düz degil yuvarlak oda açılırken kademeli olarak ses yapıyo bu normal bendede var

3. cancancan

cancancan SCW Üyesi

106
    27
    28
    o zaman tamam yapacak bişi yok :d teşekkür ederim arthur birde özellikle ön camlar tam kapanırken cam fitilin arasına girerken cik sesi cıkıyor. diceksiniz belki bu kadar takık olmaya gerek yok die ama 0 aldım o yuzden merak ediyorum karşılaşanlar varmı bu tarz sorunlara ve nası cözdüler.

4. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    söylemeyi unuttum:Döncelikle hayırlı olsunallah kaza bela vermesin hayırlı günlerde binmek nasip et bide sag tekeri egridir onların :Ddüzeltmen lazım sese gelince kapıda yapcak bişey yok o ses yavaş yavaş azalır ama kesilmez cam sesine gelin ce evet ensonun da cıgk diye ses oluyo du bendede ama geçti heralde yeni oldugu için di

5. skymz

skymz SCW Üyesi

1.545
    348
    83
    Leonunun en büyük sıkıntısı bu olsun :) Hayırlı olsun aracın...

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  6. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    +10

7. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    hayırlı olsun garip ama sen taktıkça sesler artıyo tecrübeyle sabittir, takma desek de boş, ben kendim de takıyorum nitekim...

8. NichtperfeckT

NichtperfeckT SCW Üyesi

11
    2
    3
    kardeşim hayırlı olsun..ben de düşünüyorum sıfır dizel bir leon almayı.. ama cok kararsızım..değerlendiriyorum artısını eksisini... umarım hayırlısı olur... sen de kazasız belasız bin inşallah

9. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    leonun bütün seslerini çözmüşümdür...allah hayırlı etsin...

10. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    o kapının açılırken kademelerindeki ses galiba normal ama gres yağı sürerseniz biraz olsun azalır

Sayfayı Paylaş