Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracımı sattım :)

qhaNqhi éN iyhishiNi yhaphMışshıN ß0şvhér Lé0Nu yhétér artıqh ßiNdhiğiN ayhNı araßa shatıLıph aLıNır Mı hayhırLı uğurLu 0LshuN qharşiM araßayhı aLdha haftash0Nu ßi taqhLa ataLıM shéN ßiNéMéshshiN taqhLashız araßayha xdh xdh xdh

10 numarasın yazmışsın abi :D

Hayirli olsun Gökhan..yeni astra dizel benimde aklımda olan bir araç ama 5 ileri olması canımı sıkıyor..

Hakan face de EMO larlamı takıldın lan zuahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

hayırlısı olsun yeni aracında hayırlı uğurlu olsun.

qhaNqhi éN iyhishiNi yhaphMışshıN ß0şvhér Lé0Nu yhétér artıqh ßiNdhiğiN ayhNı araßa shatıLıph aLıNır Mı hayhırLı uğurLu 0LshuN qharşiM araßayhı aLdha haftash0Nu ßi taqhLa ataLıM shéN ßiNéMéshshiN taqhLashız araßayha xdh xdh xdh

ahahahhah çok iyi Hakom:D:D:D

buarada son halini görmek için bi fotonu göndersene emo saçlarını merak ettim :D:D

yok alican opel sınıfından gidicem ben :D

insignia ise sakın derim aman uzak dur benzin tüketimi ile başa çıkamazsın opeller aşırı derecede yakıyor. tsi motoru mumla ararsın sonra. ayrıca otomatik alıyorsanda şansızmanın inşallah sorunsuz seridir. eğer değilse vay haline. biz insigniada lanet etmiştik ki astracı bir kaç arkadaşım var seattan geçen kafalarını duvarlara taşlara vurmaktan hayat sigortaları iptal edilmiş diyim durumun vehametini sen anla. yol yakınken geri dön derim.

insignia ise sakın derim aman uzak dur benzin tüketimi ile başa çıkamazsın opeller aşırı derecede yakıyor. tsi motoru mumla ararsın sonra. ayrıca otomatik alıyorsanda şansızmanın inşallah sorunsuz seridir. eğer değilse vay haline. biz insigniada lanet etmiştik ki astracı bir kaç arkadaşım var seattan geçen kafalarını duvarlara taşlara vurmaktan hayat sigortaları iptal edilmiş diyim durumun vehametini sen anla. yol yakınken geri dön derim.

Benim bundan önceki aracım vectraydı ondan önceki astraydı ben leona geçtiğim için şuan kafamı taşlara vuruyorum :) tekrar opele dönüş yapıyorum aracım yarın kısmets hazır

hayırlısı olsun o dediğin arabalarla bu yeni nesiller arasında dağlar kadar fark var ama söylemiş olayım. hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanırsın umarım.

Geri
Üst Alt