Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracimi satmaya karar verdim arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
onur serkanreis in arabasını niye düşünmüyorsun on numara arabası var

Ali abi arabaya sözüm kesinlikle yok on numara araba ama ben 1.6 Stylance bakıyorum TSI düşünmüyorum yoksa bu arabayı kaçırmak ahmaklık olur arayan için + SCW ailesinden birinin aracı dosta gidicek araba. Durum böyle bende 1.6 Stylance arıyorum beyaz renk ama bulmuş değilim henüz :(

bosalt sen araci jantlardan basla

hayırlı olsun erkan herkesin yapacağı bu ellerini çabuk tutsunlar bitiyo vallaa
evet ali abi şuan bütün bayilerle flört deyim ortalıgı kızıştırıyom en iyi teklif ayğüvden geldi şuanda 44.500 sigorta dahil bakalım sonunda ne olucak :D

abi takasta ucuz gideceği için düşünüyorum ama aracı boşaltıp versemde olur gibi geliyor bana
aynen oyle serkanım ben senın yerınde olsam bir an evvel aracı boşaltır hem arkadaşların gonlunu yaparsın hemde karlı olursun.bu arada fr da çok fenaymış be alıcı gözüyle bakınca daha iyi anladım hee puhahapuhahapuhaha

evet ali abi şuan bütün bayilerle flört deyim ortalıgı kızıştırıyom en iyi teklif ayğüvden geldi şuanda 44.500 sigorta dahil bakalım sonunda ne olucak :D

aynen oyle serkanım ben senın yerınde olsam bir an evvel aracı boşaltır hem arkadaşların gonlunu yaparsın hemde karlı olursun.bu arada fr da çok fenaymış be alıcı gözüyle bakınca daha iyi anladım hee puhahapuhahapuhaha

girme kanıma erkan :D:D hep rocco aklımın bi köşesinde be abi:cool:

ama o parayada yazık be kardeşim bmw alırsın yada a 180 mercedes o paralara

evet doğru söylüyorsunda ben biraz sabit fikirliyim kafayı taktımmı tamamdır o abi bakalım hayırlısı artık alel acil bi karar vermekte istemiyorum :confused:düşünüyorum yani anlıcan:eek:key:

evet doğru söylüyorsunda ben biraz sabit fikirliyim kafayı taktımmı tamamdır o abi bakalım hayırlısı artık alel acil bi karar vermekte istemiyorum :confused:düşünüyorum yani anlıcan:eek:key:
serkanım bayadır düşünüyosun hadi karar ver artık ya :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt