Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracimi satmaya karar verdim arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
herkese teşekkür ediyorum aracı alan böyle keyfini sürsün ben böyle keyif alıyodum bu hale geldi alacak olan arkadaşda bundan mahrum kalmasın ki boş leonları gördüğünde farklı olduğunu hissetsin söylediklerim yanlış anlaşılmasın lütfen:eek:key:;)

hayırlısı arkadaşlar alacak olan kişiye hayırlı olur inşallah beni hiç üzmedi ,yakıt olarak bence tüplü 1.6 leonlardan az yakıyor performans olarak ta 2.0 tdı araçların arkasından ayrılmadı yeri geldi bir adım önde yürüdü 2006 yılında 1.6 sportup la başlayan leon maceramı 2007 staylance ve 2008 bkm79 sportup la sürdürerek 2009 1.4 yavru tsı cupramla noktalamak istiyorum,allah her kesin gönlüne göre versin aracımın hiç bir eksiği yok tur bütün bakımları nizamı olarak yapılmıştır ....:eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt