Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracımı satıp değiştirmeyi düşünüyordum

Emree3825

Kayıtlı Üye
1.2 leon sahibi oldun mayıs ayında yakıtından çekişinden yol tutuşundan gidişinden gayet memnunun ama servis zamanı gelince aracı satıp manuel 1.4 fr yada 1.6 dizel almayı düşünüyordum hep fakat bu zamlardan sonra işler değişti 2 ayda 3500 lira zam geldi ve dahada gelecek gibi fiyatlar hakkında düşünceleriniz neler

Seatlara çok bakamadım ötv etkiledi mi yoksa kampanya yapıyorlar mı hala. İlgilendiğim başka bir marka ötv yi yansıtmamışlar ve kampanya yapıyorlar. Tabi bir de leonların talebi çok gerçeği var. Bu da fiyatları çok etkiliyor.

ötv leonda sadece cuprayı vuruyor firma fiyatları şişirdi aşırı talep sebebiyle olabilir makyajlı kasada gelirse biraz daha artar fiyatlar

ötv leonda sadece cuprayı vuruyor firma fiyatları şişirdi aşırı talep sebebiyle olabilir makyajlı kasada gelirse biraz daha artar fiyatlar
Seatın bu hale gelmesi çok güzel bir duygu. Ilk leonumu 2004 te aldığımda herkes gülüyordu. Ama şimdi ise ben onlara gülüyorum. Tabibu durumu fırsata dönüştüren bayilere de karşıyım.

Geri
Üst Alt