Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracımı pert ettıler....:(

bencede satmalısınız..ancak pertçiler ve bu işle uğraşan galericiler makul fiyatlara bu işleri hallediyor sanırım.

oncelikle gecmis olsun arkadas insallah uygun bir fiyata yaptirabilirsin

Geçmiş olsun..Emanet araba ve üstelik alkol alıp kullanmak..!!Hiç hoş şeyler değil...

Çok büyük geçmiş olsun gerçekten can sıkıcı bi durum :(

çok geçmiş olsun kardeş Allah beterinden saklasın umarım kimseye bişey olmamıştır. bende geçenlerde kaza yapmıştım ondan sonra hasar masar hepsini unuttum ama ya önceki miniüste bir çocuk olsaydı yada arada birisi kalsaydı? soruları hala kafamda cana geleceğine mala gelsin Allah tekrarını yaşatmasın inşallah

cok gecmıs olsun .. bende 2007 de alkollu kaza yapmıstım gerce 2 bıraydı ve ben yesılde gectım sakin bısekılde karsıdan gelen bana kırmızıda vurdu alkol oldugundan kaskom ehlıyetım herseyım gıttı ama hıc bı sucum olmadıgı ıcın karsı tarafın sıgortasından 24 bın almıstım zaten kasko bedelı 25 bındı aracımı pert etmıslerdı.. buda bana bı ders oldu .. alkollu dıreksıona oturmak degıl kapıyı acmamak gereklı ;)

Geri
Üst Alt