Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

aracımı muayene ettireceğim.. yardım lütfen

Konu, 'Araç Muayene & Motorlu Taşıtlar (MTV)' kısmında emrah.style tarafından paylaşıldı.

1. emrah.style

emrah.style SCW Üyesi

397
    4
    18
    arkadaşlar merhaba:)

kısmetse haftasonu sabahtan aracımı muayeneye götürücem, bu ikinci kez kendi arabamı muayene ettirişim olacak ama şöyle bi sorun var ki dikkat etmem gerekenleri hatırlıyorum desem yalan olur. bilindik belli başlı kurallar olsun yada püf noktalar olsun yardımcı olmak adına paylaşımda bulunursanız sevinirim.

arabada genel anlamda hiç bi kusur yok gibi ama modifiye adınamı dersiniz artık her ne derseniz deyin 3 kalem değişiklik var;

1- 5 cm yay (orjinal 16" jant ile),
    2- açık hava filtresi,
    3- farlarda beyaz ampuller.

bunlar ağır kusur teşkil edermi acep?
    teşekkürler.

2. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    hava filtresi dışında endişen olmasın bence

3. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    emrah nereye gidicen muayene için

4. kuti

kuti SCW Üyesi

23
    0
    1
    biz c4 ü büyükçekmeceye götürdük 2 kez. 2 sindede sadece cam filmi hafif kusur geçti. ilkinde ve ikincisinde hem cam filmi hem egzos vardı. 2. gittiğimizde ekstra sarı koni ve 4 lük helezon vardı. o na rağmen geçti araç. her ne kadar tüv de olsa muayneyi yapana bağlı oluyo herşey

5. emrah.style

emrah.style SCW Üyesi

397
    4
    18
    özgür orjinali duruyo muayeneden geçene kadar onumu taktırsam ?
    haraçcı muayene istasyonuna götürcem cezmi abi
    hımm.. umarım benide çok kasmazlar ya. yaylarda sorun olmuyorsa eğer gerisi pekte zor değil benim adıma

6. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Alçaltılımş otomobiller için bir düzenek var, ordan geçerken, marşbiyel sürterse ağır kusur, sürtmez ise devam, ampullere artık hafif kusur veriyorlar, hava filtresini hiç duymadım yani kusurdan sayılmıyor herhalde.

7. emrah.style

emrah.style SCW Üyesi

397
    4
    18
    teşekkür ederim

8. emrah.style

emrah.style SCW Üyesi

397
    4
    18
    muayeneden hafif kusurlu geçtim çok mutluyum:) kısa far ayarı sorunlu diye hafif bi kusur belirtildi onun dışında hiç bişey yok.
    tesadüf o ki kontrol eden teknisyenlerden biri gözüme takıldı, allah allah ya dedim mahalleden bi arkadaş var ona ne kadar benziyor dedim meerse benziyor dediğim kişi ta kendisiymiş :D
    sadece selamlaşabildik merabalaştık onun dışında torpil isteyemedim bu konuda yönetim çok hassasmış..
    neyseki gerek kalmadan atlattım zaten araba kız gibi

9. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    geçmiş olsun

10. emrah.style

emrah.style SCW Üyesi

397
    4