Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracımı mat beyaza kaplatmayı düşünüyorum

Bu uyarı ve tavsiyeleri göz önünde bulunduracağım,Dün Berkemle beraber arabalarımızı yıkadık temizledik siyah leonumu da sonax ın hızlı cilasıyla cilaladık siyah rengin parlaklığına bir daha aşık oldum:D Ben vazgeçtim beyaz kaplamadan:)

bende arabamı protacta kaplattim ama mat beyaz bakımı zor olan bi renk. Kiri tutar. bide Allah korusun en ufak sürtmede değişmesi gerekiyor kaplamanın ve değişince renk farkından yamalı bohça gibi oluyor

ahmet abi mat için öyle bir durum olabilir bilmiyorum ancak
parlak kaplama için öyle bir sıkıntı ile karşılaşmadım..biliyorsun ki sitede risk alıp ilk kaplatan ben oldum, 2,5senedir kullanıyorum..düzenli şekilde makine ile hafif aşındırıcı meguiar's 66 atıyorum..
benzinciye girdiğimde hep "abi yeni mi? hayırlı olsun vs." tepkileriyle karşılaşıyorum...ama dediğim gibi bu parlak kaplama için geçerli..
mat'ın kir tuttuğunu bir bmw 3 cabrio'lu arkadaş daha söylemişti...söktürmüştü kaplamayı...

ozaman bende vaz geçiyim ama beyaz gördümmüde vuruluyorumm..napsam acaba risk almayı sevıyorum ama dedıgım gıbı bır defa sogudummu altın kaplatsam yınede bınmem o arabaya.....:)((((:)confused:

ızmırde ne kadar beyaz leon goryosunuz bılemem ama burda pıyasada sadece beyaz leon gordugunuzde arabamın rengı ne kadar ozelmıs dersınız emın olun,zenit gri cok fazla ornegı olmayan b renk ben olsam hayatta ellemem :)

sanıırm haklısınn..ayrıca kaplamaya 2 yıl garantı verıyorlar bırde arac ruhsatı degısecek ugraşıp durcazz...en ıyısı zenit gri dedıgın gıbı bulunmayan renk waz geçtimmm..kaplatmayacamm..

ben kaplatma taraftarıyım kıbrıs burası yazın +40 derece ve üstü oluyor siyah güzel ama birde kullanırken düşünüyorum. mat beyaz sedefli benimde seçimim haziran gibi antalyadan kaplamacı arkadası 2-3 gün misafir edecem mecburen :)

şu verilen adresden bir kaç seat kaplama resmi : http://www.gmggarage.com/seat.php

bu kaplama benim de bayaa kafama yatmaya başladı, şöyle yanar döner renk değiştiren bişey hiç fena olmaz aslında.

Mat beyazın 1-1,5 yıl sonra solduğunu biliyormuydunuz?

Mat beyaz yerine parlak beyaz tercih edilebilinirse 1-1,5 yıl yerine 5 yıl kullanırsınız ama :=)

Geri
Üst Alt