Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracımı mat beyaza kaplatmayı düşünüyorum

Kaan iyi diyorsun da ,bizim araçlarda aero kıt var ve koyu renklerde can alıcı hatlar hiç mi hiç belli bile olmuyor.Beyazda ise durum çok farklı,yapılı beyaz renk leon gördükçe içim cız ediyor daha önce ki leonlarımda siyahtı bir daha siyah almam diyordum dayanamadım yine siyah aldım şimdi yine pişmanım bakımı inanılmaz zor :(
Abi ugrasma hazir yapilmisini verelim :):)

1.400 tl protac 3 yıl garanti mat inci beyazı tavsiye...:)

arkadaşlar konusu açılmışken..bu kaplamalar boyaya zarar vermiyor mu..diyelim 3 yıl sonra eski rengini istedin tekrar..

Folyo sökülürken: Fabrikasyon boyada sıkıntı çıkmaz, macun üstüne atılmış boya kalkabilir (Fırına sokup ısıtılırsa şansı daha fazla) 5-10 yıkama ve silme sonrası kaplama yüzeyinin görünüm nasıl olacak buna bakmalı.

Kaan iyi diyorsun da ,bizim araçlarda aero kıt var ve koyu renklerde can alıcı hatlar hiç mi hiç belli bile olmuyor.Beyazda ise durum çok farklı,yapılı beyaz renk leon gördükçe içim cız ediyor daha önce ki leonlarımda siyahtı bir daha siyah almam diyordum dayanamadım yine siyah aldım şimdi yine pişmanım bakımı inanılmaz zor :(

Serkan su kadar soyleyim ...bence leonu gosteren renkler seninki gibi siyah ve zenith gri..bir daha asla beyaz araba almam..kaplatma konusunda da arabanin orjinal boyasi gibi parlamadigi kesin eger parlaklik cok onemliyse senin icin..o yuzden asap bozucu bir durum..bastan hatirlatmak istedim.

bende arabamı protacta kaplattim ama mat beyaz bakımı zor olan bi renk. Kiri tutar. bide Allah korusun en ufak sürtmede değişmesi gerekiyor kaplamanın ve değişince renk farkından yamalı bohça gibi oluyor

Geri
Üst Alt