Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracımda Oluşmaya Başlayan Sesler hk.

gayet normal yazın sıcakta ses kaybolur kısın bu sesler tekrar gelir ne yazıkkı moral bozucu durum bir cok araçta standart ...

evet kimse doğru cevap verememiş.
o ses malesef salıncak burçlarından geliyor. tüm vag grubu araçların ortak sorunu.

Bize de rulman dendi.Öyle bişey ki rulmanı sökmek de meşakatli bir iş.Söküldükten sonra sorunun o olmadığı anlaşılırsa masraf çarpı 2 olur o zaman :confused:

her guzelin bir kusuru var deyip geçiştiriyorum ben ama benımde aracımda benzer ses var.canımı sıkmaya başladı.

o sesin bire bir aynısı bende var. diğer forumlardan araştırdım golflerdede var. soğuk havalardan oluyor, büyük ihtimal amortisör üst takozunun plastik kalitesi biraz sert ve soğukta ses yapıyor. (aracın henüz 12900 kmde) bir aşınma söz konusu değil. 15000 bakımda göstereceğim. yalnız işin ilginci sabah ilk hareket ile geçtiğim tümseklerde ses gelirken, 30-40 dakika sonra ses gelmiyor. yine plastiğin esneyerek esnedikçe ses yapmasının kesilmesine yoruyorum.
önceki aracım passat idi, sanırım passatlarda bozuk yol paketi denen bir olay varmış. tümsek konusunda çok tok idi.

Dün akşam denedim yine ses vardı ama çok daha hafif tıkırtı şeklindeydi. Bir kaç gün daha deneyeceğim, çok emin olamazsam Cumartesi Kayadibi'ni ziyaret var demektir. :)

Geri
Üst Alt