Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracıma yay taktıracağım, tavsiye istiyorum.

Bende 3.5 luk spor yay var gayet memnunum mahalle aralarında dikkat et fazla hızlanma Düz yolda süper

Selamlar.

Aracımın eski sahibi yayları ısıtılarak düşürmüş olduğu için konfor namına bir şey kalmamış araçta.
Bense arabaya Eibach marka spor yay taktırmayı düşünüyorum. Sorum şu:
1-)Nette sportline ve prokit olarak iki tür yay ile karşılaştım; bunların farkı nelerdir?
2-) 2008 model Seat Leon kullanıyorum, araçta performans lastiği ve Performa 19 (18inç) jant var. Sürtme tehlikesi olmadan, korka korka sürmemem için 3,5 luk mu yoksa 5lik yayı taktırmamı mı önerirsiniz?

Şimdiden teşekkür ederim
DSC_0005.JPG
Arac leon 14" tsi 140 hp Vogtland koydum ibiza 2015 aracımada aynı marka yay kotmuştum komfor harıka yol tutuş mükembel tavsiyem germany vogtland.

Ekli dosyayı görüntüle 12132
Arac leon 14" tsi 140 hp Vogtland koydum ibiza 2015 aracımada aynı marka yay kotmuştum komfor harıka yol tutuş mükembel tavsiyem germany vogtland.
Bana da Eibach'dan başkası yalan dediler, yalnızca o markaya odaklanmış durumdayım :)
[doublepost=1460541066,1460540807][/doublepost]
4.5 vogland var bende şimdilik memnunum sıkıntı çıkmadı ve orjinal yaydan acayip yumuşak ve konfor arttı

Ben Eibach'e odaklanmışken şimdi ilk kez duyduğum Vogtland yay tavisesi almaya başladım :)
Burada yine bir ikileme girdim. Almışken en iyisini almak isterim.

Bana da Eibach'dan başkası yalan dediler, yalnızca o markaya odaklanmış durumdayım :)
[doublepost=1460541066,1460540807][/doublepost]

Ben Eibach'e odaklanmışken şimdi ilk kez duyduğum Vogtland yay tavisesi almaya başladım :)
Burada yine bir ikileme girdim. Almışken en iyisini almak isterim.
Vogtland al başka yay alma

Vogtland yay var arkadaşda 200 e satıyor konforu cok mu dusuruyor bunlar prjinal yaylari osıtığ basmişlar aracımda su an hic konfor yok orjınal yay da buldum 200 tl vogtland spor yay da buldum hangini almaliyim hem alcak hem az konfor olsa yetr

Geri
Üst Alt