Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracıma yaptırmak istediklerim hakkında araştırma.

Abi yok yalan o. Egzoz yaptiracak esas o garanti disi. Park sensoru garanti disi kalir mi bilmiyorum. Ama orjinal olacagi icin sikinti yasamazsin. İsini garantiye almak istiyorsan ozellikleri actirirsin servise gidecegin zaman kapatirsin. Zaten 3 ozelligi erya seat aciyor. Hepsini istersen onderde actir bakima girecegi zaman fiyatin yarisina kapattir. Sonra gene fiyat yarisina actirirsin.

Arkadaşlar merhaba bahçelievler de dün Spoiler taktırdım hazır beyaza boyalı siyaha boyalı var fiyatı montaj dahil 150 tl ye bitti.. ön lip içinde 100 tl yan marşpiyeller içinde boyalı montaja 200 tl fiyat istedi bilginize yaptırmak isteyene numarasini verebilirim..

uploadfromtaptalk1458824656094.png

uploadfromtaptalk1458824813820.png

uploadfromtaptalk1458825069467.png

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@mutisimsek güle güle kullanın güzel olmuş bende düşünüyorum spoiler fakat benim aracım sc modeli yani tek kapı o yüzden farklı bir kalıp varmış galiba serviste 1100 tl fiyat verdiler malum sitede bikaç yerle konuştum yaparız diyorlar fakat güvenemedim açıkçası

@mutisimsek güle güle kullanın güzel olmuş bende düşünüyorum spoiler fakat benim aracım sc modeli yani tek kapı o yüzden farklı bir kalıp varmış galiba serviste 1100 tl fiyat verdiler malum sitede bikaç yerle konuştum yaparız diyorlar fakat güvenemedim açıkçası
Güzel dileklerin eyvallah abi ama bu işler de fazla incelemeye gelmiyor bi anda karar verip yaptırmak lazım :) sahibinden otomobil dış aksesuar dan da filtreleyip arastirabilirsin abi ordan da çıkar elbet karşına servis baya uçuk bi fiyat çekmiş benim taktırdığım Spoilerinde çoğu yerde fiyatı 250-300 tl arasıydı montaj boya hariç illaki çok daha düşük fiyata da bulursun abi...İşlerinin rast gitmesi dileğiyle :)

Güzel dileklerin eyvallah abi ama bu işler de fazla incelemeye gelmiyor bi anda karar verip yaptırmak lazım :) sahibinden otomobil dış aksesuar dan da filtreleyip arastirabilirsin abi ordan da çıkar elbet karşına servis baya uçuk bi fiyat çekmiş benim taktırdığım Spoilerinde çoğu yerde fiyatı 250-300 tl arasıydı montaj boya hariç illaki çok daha düşük fiyata da bulursun abi...İşlerinin rast gitmesi dileğiyle :)

Haklısın kardeşim ama benim araçla ilgili örnek olmayınca,satıcıdan malzeme kalitesini ve boya kalitesini görmeden üzerine birde kargoda başına gelebilecekler kargo ücreti ve burda montaj işlemi olunca düşündürüyor :)

Haklısın kardeşim ama benim araçla ilgili örnek olmayınca,satıcıdan malzeme kalitesini ve boya kalitesini görmeden üzerine birde kargoda başına gelebilecekler kargo ücreti ve burda montaj işlemi olunca düşündürüyor :)
Abi biraz da dediğin gibi maliyet ve ön yargı adamı sarsıyor anlıyorum seni inşallah gönlünce olur saygilar :)

Arkadaşlar merhaba bahçelievler de dün Spoiler taktırdım hazır beyaza boyalı siyaha boyalı var fiyatı montaj dahil 150 tl ye bitti.. ön lip içinde 100 tl yan marşpiyeller içinde boyalı montaja 200 tl fiyat istedi bilginize yaptırmak isteyene numarasini verebilirim..

Ekli dosyayı görüntüle 11908

Ekli dosyayı görüntüle 11910

Ekli dosyayı görüntüle 11911

Hocam süper olmuşta bende bugün fiyat aldım astuningten banada bu fiyatlardan verdiler sizin yaptırdğınız yerin adı nedir ve fiber malzeme ni spoiler.

Hocam süper olmuşta bende bugün fiyat aldım astuningten banada bu fiyatlardan verdiler sizin yaptırdğınız yerin adı nedir ve fiber malzeme ni spoiler.
Eyvallah sağolasın :) valla malzeme kalitesinden fazla anlamam görüntüye aldanıp gittim bende sağlam duruyor yani o paraya tatmin ediyor :) Drs tuning diye bi yer bahçelievler de yeri facebook dan da drs tuning driver's seat diye sayfaları var ordan da yaptığı işleri görebilirsin.. Numarası da 0541 246 0335 budur..

Malzeme kalitesinden anlıyorsan eğer benim araba gün içinde genelde istinye marina da misafirim olursun görürsün :)

Geri
Üst Alt