Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracıma Hırsız Girdi,Acil Alarm Taktırma Konusunda Yardım

istediğin kadar kırılmaz geçirmez film tak, cam filmi hırsızın işini kolaylaştırıyor, camı kastırıp hiç ses çıkarmadan kalıp gibi alıp kenara koyuyor camı. Cam filmi olmasa patlama sesi gelicek cam tuz buz olucak. Garanti işide servisle senin ilişkine bağlı evet garantiyi bozar ama bi sorun olduğunda bi alarmı garantiye yansıtmamakta onların elinde.

Benim aracımda alarm var, serviste taktırdım ve hiçbir sorunla karşılaşmadım şuana kadar. Dursun'da da bendeki alarmların aynısı var.
Ayrıca cam filmi olması hakan abinin dediği gibi ses çıkmasını engelliyor. Ve birde konu içinde yok leonlarda güvenlik en üst seviyede alarma gerek yok falan filan denilmiş, sonuçta otomabil bu ve 6tane kırılabilen cam var içinde. Güvenlik seviyesi üst seviyede olsa bile camların kırılmasını nasıl önleyecekler. Öyle bi yazmışınız ki sanki cam kırılınca altından demir çıkıyo da hırsızın girmesini engelliyo :D yada araba imha ediyo kendini. Benim öyle bi RNS510'um gitti. Ve arka kapı camında film vardı camı kalıp halinde kenara koymuş hırsız :) Bana anı bırakmıştı. Alarm da çok etkili olacağını zannetmiyorum yakında bi otoparkla anlaşın ve aracınızı oraya park edin en güvenlisi.

selam

alarm takmak aracın beynını bozmaz orjınal kumandaya takılacak alrm hic bir arıza vermez merak etme onun ıcın tavsıye ede bilicegim markalar DESİ CENMAX OCİDA baska arabana hıc bır sey takma cın malı kullanma yazık gunay uzun yıllar kullanırsın bu markaları
benım aracımda ve bildiğim kadarı ile 2011 leonlarda bazır yok. bunu sonradan taktırabılıyomuyuz.

Geri
Üst Alt