Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracıma Hırsız Girdi,Acil Alarm Taktırma Konusunda Yardım

hırsız girmek istedikten sonra giriyor. ama normal şartlarda vag grup kilit açılma konusunda güvenli..arabanın camlarına yapıştırabileceğin şeffaf yapıştığı zaman camın kırılmasını engelleyen..hatta yakında el bombası falan bile patlasa camı sadece esneten ama kırmayan..filmler var..bunu yapışırırsan camın kırılmaz ama..hırsız psikopata bağlayıp aracın başka yerlerine hasar verir mi bilmem..
ancak alarm daha ucuza mal olur zannedersem..

geçmiş olsun hangi sempttesin teyp nasıl teyp?

hırsız girmek istedikten sonra giriyor. ama normal şartlarda vag grup kilit açılma konusunda güvenli..arabanın camlarına yapıştırabileceğin şeffaf yapıştığı zaman camın kırılmasını engelleyen..hatta yakında el bombası falan bile patlasa camı sadece esneten ama kırmayan..filmler var..bunu yapışırırsan camın kırılmaz ama..hırsız psikopata bağlayıp aracın başka yerlerine hasar verir mi bilmem..
ancak alarm daha ucuza mal olur zannedersem..

camda normal filim vardı:(

camda normal filim vardı:(

normal filmlerin kırılmayanları da var ama adam kafaya koymuş
bu doubledin leirn de bu kötülüğü var gizleyemiyorsun..hatta şunu söyleyeyim çalanlar kesin aynıdır..seni bellemişler devamlı gelip kontrol ederler onlar artık sigortadan da parayı aldığını tahmin ediyorlardır..
alarm dışında başka yollarla gizleme söküp eve götürebilme gibi yollarla onların o arçatan da soğutmalısın
..
akif kaç doğumlusun ve fındıklıda kaç senedir oturuyorsun..1995-1997 de mürüvvet hanımda öğretmenlik yaptım..

normal filmlerin kırılmayanları da var ama adam kafaya koymuş
bu doubledin leirn de bu kötülüğü var gizleyemiyorsun..hatta şunu söyleyeyim çalanlar kesin aynıdır..seni bellemişler devamlı gelip kontrol ederler onlar artık sigortadan da parayı aldığını tahmin ediyorlardır..
alarm dışında başka yollarla gizleme söküp eve götürebilme gibi yollarla onların o arçatan da soğutmalısın
..
akif kaç doğumlusun ve fındıklıda kaç senedir oturuyorsun..1995-1997 de mürüvvet hanımda öğretmenlik yaptım..

81 doğumluyum,6 aydır fındıklı mah. oturuyorum.

81 doğumluyum,6 aydır fındıklı mah. oturuyorum.

:) doğumun aslında benim o dönemdeki öğrencilerimin yaşları ile aynı ama yeni taşınmışsın..
üzücü olmuş 6 ayda iki hırsızlık hiç hoş değil yeni taşınan biri için dilerim ALLAH tan bundan sonra olmaz inşeALLAH

Geçmiş olsun..Araçta bu tarz teyipler aslında çok sakat..Direk hırsızlara davet çıkarıyoruz..Benim arabamda harici navigasyon var ön cama içten yapışık duruyor...Bazen o olduğu için hırsızlık olur mu diye tereddüt ediyorum...

Leonun'da alarm kullanan var mı?var ise bir sorunla elektronik aksamda karşılaştınız mı ?

Leonun'da alarm kullanan var mı?var ise bir sorunla elektronik aksamda karşılaştınız mı ?

Cenmax 942 B taktirman gerekiyor.Tek uyumlu alarm bu.Ben taktirali bir sene oluyor hic problem cikartmadi.Cenmax in Yenibosnada bir yeri var.Yaklasik 2 saatte 250 TL ye takiyorlar ve orjinal kumanda entegre ediyorlar. Kapilari kilitledikten sonra alarm devreye giriyor. Ben sensorude tam teybi gorecek bir bicimde ayarladim.Gayet guzel calisiyor

Geri
Üst Alt