Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracım PERT oldu arkadaşlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Leonlar virajda iyidir fransizlari hic sevmem ama clio rs ve megane rs i bi arastir bence almanlarin canina okuyor pistlerde

Pist disinda notmal yollardada denedim ama ben leonlarin virajlarda laza yapan arkadin dedigi gibi dusunmuyorum ama gecmıs olsun

Ben pist araçlarını bilemem. Sonuçta bindiğimiz araçlar normal kullanıcılar için. Bu nedenle Leonun yanında (hele sizinki gibi 2.0 Benzinli cupranın) yanında, clio megan dan hele virajından bahsedip karşılaştırmak pek olur şey değil.

Ben pist araçlarını bilemem. Sonuçta bindiğimiz araçlar normal kullanıcılar için. Bu nedenle Leonun yanında (hele sizinki gibi 2.0 Benzinli cupranın) yanında, clio megan dan hele virajından bahsedip karşılaştırmak pek olur şey değil.

pıstın dısındada gunluk kullanımdada vırajlarda megane RS cok basarılı onu dıle getırmek ıstıyorum ama SADECE vırajlarda... gıder olayına imajına ve kalıteye bakınca yanına bıle yaklasamaz konu dagılmasın .. vırajlardada leon bana gore basarılı leonu kotulemeıyorum arkadas vırajlara sert gırmeyı sevıyor dıye onerdım ... yoksa hayatta fransıza para gommem

bence perte çıkarmalarının sebebi on numara toplayıp pert kaydı vardır ama parayı almak içindir diyip satmak için çünkü kaportanın gözüken kısmında pek bişey yok

Allah korumuş Çok büyük geçmişler olsun...Acıkcası bundan sonra daha dikkatli olacağınızı temenni ediyorum

bence perte çıkarmalarının sebebi on numara toplayıp pert kaydı vardır ama parayı almak içindir diyip satmak için çünkü kaportanın gözüken kısmında pek bişey yok
geçmiş olsun ama psikoloji dışında çok büyük bi zarar varmı ki? ücreti de kaskodan almışsınız.

resimde görüldüğü kadarıyla ön tarafta alt tampon altı dışında bi hasar görünmüyor. aynı şekilde sağ kapı değişebilir airbaglar toparlanabilir ve janlt kısmı değişebilir gibi ? pert e çıkma konusu biraz fazla gibi ama genede size bişey olmasın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt