Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracım olduğu yerde yandı

Çok büyük geçmiş olsun, kasko olmamasıda üzücü. Umarım Doğuş'un kabulleneceği bir arıza tespit edilir..

Çok ama çok geçmiş olsun kardeeşim... Umarım zararın karşılanır... Kasko işte bu durumlar için çok önemli...

Gercekteen gecmis olsun, yani cok zor biir durum.Boylesini hic duymadim.

Çok geçmiş olsun. Milyonda bir rastlanan birşey heralde .Ne milyonu trilyonda bir.

Herkese çok teşekkür ederim.Garantisi bitmişti uzatmadikda ama bugüne kadarki tum servisleri yetkili servislerde yapıldı aracta orjinal olmayan aksesuar yok.Hatta isin ilginç tarafı daha 15 gun oldu servise gireli hatta dogus oto ucretsiz olarak sanziman yagini degistirdi ve dsg guncellemesini yapti cok ta memnunduk ama nasil oldu anlamadik.Yolda olsaydi Allah korusun belkide ölebilirdik cok şükür bize birşey olmadı.Doğuş Oto nun bu konuda uzerine duseni yapacağını düşünüyorum ve umuyorum.

Çok geçmiş olsun..Canınıza birşey gelmediğine şükr etmek lazım.

Geri
Üst Alt