Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracim nerede Türk işi gps (konu kilit)

Arkadaşlar olayı çözmüş bulunuyorum. Piyasada 1500 ila 3000 tl istenen araç takip sistemini sıfır maliyet ile gerçekleştirdim.
Aynı sistemi uygulamak isteyecek arkadaşlar için uygulamanın nasıl olduğunu anlatacağım.
Sıfır maliyet elinde kullanılmayan android telefonları mevcut olan arkadaşlar için geçerlidir.:)

İlk önce android işletim sistemi bulunan bir telefon alıyoruz. Konum verilerini gönderebilmesi için internete ihtiyacı olduğundan Aylık 50 yada 100 mb lık bir veri hattı alıyoruz (avea, turkcell yada vodafone) Tahmini ücret 7 ila 15 tl arası
Telefona linkteki telefonum nerede uygulamasını yüklüyoruz. Uygulama arka planda çalışıyor.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.makkuzu.gps.tracker
uygulamayı yükledikten sonra mevcut olan e-mail (kullandığınız herhangi bir adresi) adresinizi yazıp birde unutmayacağınız şifre belirliyorsunuz.

Ekli dosyayı görüntüle 10747Ekli dosyayı görüntüle 10749

Şimdi sıra geldi telefonunuzu araca monte etmeye.
Çoğumuzun bagaj kısmında şarj girşi mevcut, dilerseniz bagaja şarj yerine takıyoruz.
Yada Araç içi herhangi bir yerden şarj edebileceğimiz 12 volt elektrik alarak cep telefonunu şarj a bağlıyoruz.
(Ben uyduyu kolay bulabilmesi için sunroof un altına yerleştirdim)

Sistemimiz hazır.
Artık tek yapmamız gereken Giriş sayfası adresine girerek önceden belirlediğimiz e mail ve şifre ile giriş yaparak site üzerinden aracımızın nerede olduğunu görüntelemek. Dilerseniz kullandığınız cep telefonunuzdan da aracınızın mevkisini görüntüleyebilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 10750Ekli dosyayı görüntüle 10751

Buda benim aracımın konumu.

Ekli dosyayı görüntüle 10752

Uygulamayı yapmak isteyen arkadaşlara başarılar.
walla olayı çözmüşsün. eline ve emeğine sağlık. gayet başarılı ve güzel bir paylaşım olmuş. teşekkürler...

Bende zamanında şahsi aracıma takip cihazı taktırmak istedim SaLToN un dediğin gibi, filo takip için fiyat veriyorlar.

Emeğine sağlık harika bir paylaşım teşekkürler...

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar. Ben eskişehir büyükşehir belediyesinde araç takip biriminde çalışıyorum. Ve tüm araçlarımızdaki takip sistemlerinin teknik servis ihtiyacını karşılıyorum. Bizim kullandığımız cihazları önerebilirim. Takımı 700₺ lira civarı bi fiyata sahip ve bilgisayardan çok sağlıklı bir şekilde takibi mümkün. Veri aktarımı gayet iyi. Pergo F60 model.

Piranhanın takip cihaz ları var uygun fiyatlı bi bakın derim

Sent from my iPhone using Tapatalk

40 km deneme ney ya. Milletin arabasını alıp işlerini güçlerini hallediyorlar...

Android için Google Haritalar'da anlık yer paylaşımı da işinizi görür, hazır Google stok uygulaması, üçüncü parti bir uygulama olmadan. Kolay gelsin.

Geri
Üst Alt