Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracım LPG' de yığılma yapıyor

+1905 yener kardeşim..
benim dilimde tüy bitti ama illaki atiker taktıracak arabayı satarken bile lpg sistemim lovato dersen
1 adım öne geçersin ilanlara bak lpg li satılık yazmıyor lovato lu satılık yazıyor :D
Kalite anlatılmaz be kardeşim yaşanır puhaha
bende öyle demek istedim ama...sen girersin onun kafasına başkan 300tl den sebep kaliteyi bırakmanın anlamı yok:)

Bugün olayı çözdük arkadaşlar. Sonradan bir arza vermesse şimdilik herşey normal. Bugün bi tane daha atiker servisine gittik. O da aynı şeyi söyledi. Değiştirelim. Kablosu yok programı yok, biz buna bakamayız.

Neyse kayınbraderimle onun LPG ustasına gittik. Küçük bir dükkan. Genelde eski sistem LPG lere bakıyor. Toros,şahin vs. Neyse adam çantadan bir tomar kablo çıkardı. Bizimkine uygun olanı buldu. Adamın laptop ta piyasada ne kadar LPG markası varsa hepsinin programı var. Aldı 1000 devir altına LPG ayarına. Motor yine sallanmaya başladı. Sallanırken gaz ayarı yaptı. Olay şimdilik çözüldü. Araba şahane çalışıyor şimdi. Biraz çok yakabilir, gez gel yeniden bakalım dedi.

Bir hafta içinde 150 lira harcadım. Sorunumu ise bugün 10 TL ye çözdüm..Tekrar kafa yoran herkese teşekkürler..Yani Lovato mu Atiker mi başka bahara kaldı gibi :)

Bugün olayı çözdük arkadaşlar. Sonradan bir arza vermesse şimdilik herşey normal. Bugün bi tane daha atiker servisine gittik. O da aynı şeyi söyledi. Değiştirelim. Kablosu yok programı yok, biz buna bakamayız.

Neyse kayınbraderimle onun LPG ustasına gittik. Küçük bir dükkan. Genelde eski sistem LPG lere bakıyor. Toros,şahin vs. Neyse adam çantadan bir tomar kablo çıkardı. Bizimkine uygun olanı buldu. Adamın laptop ta piyasada ne kadar LPG markası varsa hepsinin programı var. Aldı 1000 devir altına LPG ayarına. Motor yine sallanmaya başladı. Sallanırken gaz ayarı yaptı. Olay şimdilik çözüldü. Araba şahane çalışıyor şimdi. Biraz çok yakabilir, gez gel yeniden bakalım dedi.

Bir hafta içinde 150 lira harcadım. Sorunumu ise bugün 10 TL ye çözdüm..Tekrar kafa yoran herkese teşekkürler..Yani Lovato mu Atiker mi başka bahara kaldı gibi :)
hadi gözün aydın kardeşim.lovato gibi ustaya düşmüssün anlaşılan:)

Hadi geçmiş olsun abi :) Hayırlı güzel günlerde bin inş abi :)

hadi geçmiş olsun kıyıda köşede kalmış o kadar usta varki Küçük ama etkili :eek:key:

şu an okudum belki yaptırmışsındır ama yaptırmadıysan bilkii basınç düştügü için öylr yapıyor montaj yaptırdıgın yere gidersen 10 dak halllederler

şu an okudum belki yaptırmışsındır ama yaptırmadıysan bilkii basınç düştügü için öylr yapıyor montaj yaptırdıgın yere gidersen 10 dak halllederler

problemi çözeli epey oldu, fakat benzer problemler yaşayan arkadaşlara bilgi vereyim..evet rolanti sorunlarında regülatör basıncıda önemli.. ilk ayarlamadan 1 hafta kadar sonra ayar tekrar bozuldu..2. gidişimde usta regülatör beyinden alyansla basıncı düşürdü ve 3 aydır rolanti sorunu yaşamadım çok şükür..tıkır tıkır..

Geri
Üst Alt