Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracım LPG' de yığılma yapıyor

Atilla (Byefsane) kardeşimle buluşup VW ci bir ustaya götürdük bugün. Boğaz kelebeği de dahil herşeyine baktı. Bilgisayardan değerlerine,herşeyine baktı. Arabada hiçbir sorun yok mesele LPG de dedi.

LPG ci arkadaşını aradı, adam geldi baktı LPG aksamına. Bizim sistem toplamaymış. Beyin emmegas, gerisi farklı farklı marka. Depo kapağında bir şeye baktı özellikle. 3,5 luk olması gerekiyormuş, bizde 2,5 luk varmış ve emmegas değilmiş. Yani beyin istedği yoğunlukta gaz çekemiyormuş heralde depodan. Bu şekilde vize den bile geçmeyebilir dedi. Depo hariç herşey değişir dedi. 900 TL,10 taksit. Atiker. Bende bi düşüneyim dedim. Yani problem LPG de arkadaşlar. Siz siz olun yaygın markalar taktırın. Neden böyle bir toplama yaptılar anlamadım yalnız. Zaten bu servis sıkıntısı yüzünden değiştiresim vardı. Önümüzdeki günlerde değiştirmeyi planlıyorum.

Kafa yoran tüm herkese teşekkür ederim.

Ben teşekkür ederim abi ne demek her zaman seve seve :)

kardeşim geçmiş olsun çok kötü bir durum ama neticede bir sistem hatası var onuda düzeltmek çok zor değil..
bana sorarsanda sistemi değiştir zaten önceki mesajımda sistemin fiyatını dahi aldığımı yazmıştım sana..

kişisel fikrim 900 atikere vereceğine 1050 lovatoya ver dertsiz tasasız kullan

ona karar veririz kardeşim daha..atiker tercih edesim var, servisi baya yaygın olduğu için ve hesaplı olduğu için..sen 1600 gibi bir rakamamı halletmiştin. atikerin sıfırdan kurulumu 1000 tl.. usta depo hariç herşeyi değiştireceğini söyledi, depodan 100 lira kesiti. daha pazarlık felan da yapmadık,başka yere de sormadık..ama düşün sene aracı LPG li diye alıyosun, sonra bir daha LPG taktır.. o yüzden çok para veresim de yok..ama lovato da aklımda..

ona karar veririz kardeşim daha..atiker tercih edesim var, servisi baya yaygın olduğu için ve hesaplı olduğu için..sen 1600 gibi bir rakamamı halletmiştin. atikerin sıfırdan kurulumu 1000 tl.. usta depo hariç herşeyi değiştireceğini söyledi, depodan 100 lira kesiti. daha pazarlık felan da yapmadık,başka yere de sormadık..ama düşün sene aracı LPG li diye alıyosun, sonra bir daha LPG taktır.. o yüzden çok para veresim de yok..ama lovato da aklımda..
Sen yine de lovatoyu düşün derim,bende lovatocuyum 1.5yıldır filtreden başka değişen yada sıkıntı yaratan bi yanı olmadı ki filtrede ztn yaptığın km ile alakalı.İtalyan işi bu ya türk değil:D

Sen yine de lovatoyu düşün derim,bende lovatocuyum 1.5yıldır filtreden başka değişen yada sıkıntı yaratan bi yanı olmadı ki filtrede ztn yaptığın km ile alakalı.İtalyan işi bu ya türk değil:D

konyalıyım, kan çekiyor biraz :) memleketim kazansın istiyor canım, ama lovatyuda düşünüyorum

güzel yaklaşım :) ama arabanın arkasına kartal yazmakla da araba türk malı olmuyor, o da italyan merak etme sen..
1.5 yıl evel epey araştırıp atmıştım ben merağımı:) hayırlısı demek kalıyor bize...

1.5 yıl evel epey araştırıp atmıştım ben merağımı:) hayırlısı demek kalıyor bize...

kardeşim, hepsine bakacam kesinlikle, şaka bir yana atiker den de çok memnun olan var, bunuda unutmayalım lovatoya da baktım şimdi, 1300 10 taksit, olabilir neden olmasın..her şeyden önce iyi bir usta bulmam lazım..tavsiyen için çok sağol

sen yukarıda beyin değiştirdim demiştin, tüpün mü arabanın mı beyni değişti..

vallaha bide bakım felan hikaye..amcamın vectra var..atikerle 40.000 km yapmış,daha servise uğramamış..emmegas cı da diyorki 10.000 km de bir bakım..yok yaa

valla Ali kardeş, ben aracın motor beynini değiştirdim. lpg değil. benim aracımın derdi aslında lpg değil. motorda elektriksel bir problem var.çözmeye çalışıyorum işte...

+1905 yener kardeşim..
benim dilimde tüy bitti ama illaki atiker taktıracak arabayı satarken bile lpg sistemim lovato dersen
1 adım öne geçersin ilanlara bak lpg li satılık yazmıyor lovato lu satılık yazıyor :D
Kalite anlatılmaz be kardeşim yaşanır puhaha

Geri
Üst Alt