Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

aracım gaz yemiyorr.acil yardım bilgisi olanlardan.

Konu, 'Leon 1M (1998-2005)' kısmında durdu_38 tarafından paylaşıldı.

1. durdu_38

durdu_38 SCW Üyesi

21
    2
    3
    arkadaşlara 2001 model leon var bnde araç kalkış sırasında bazen gaz yemiyor ve stop etme noktasına geliyo. bu yüzden kaza bile yapıyodum tam ana yola girerken gaz yemedi araç ve yol ortasında kaldım. özellikle kalkışta 1.viteste. çok yavaşkende 2.vitesde gaz yemiyo.diğer viteslerde sorun yok. acil yardımlarınızı bekliyorum..

2. tuğra

tuğra SCW Üyesi

665
    96
    28
    kardeş aynı şey bir hafta önce 2000 pejo 406 da benimki birden gaz yememeye başladı ama ara sıra değil, seninki ara sıra yapıyosa eğer bujilerden biri gitmiştir yada hepsi. ama sürekli yapıyorsa benimki gibi ateşleme bobini ben pejonunkini tüm bujiler artı bobin 450 tl ye yaptırdım. geçmiş olsun.

3. durdu_38

durdu_38 SCW Üyesi

21
    2
    3
    bujiler bana kaça patlar kardeş bi bilgin varmı? öğrenci olduğum için araba çok canımı acıtıyo ya. pişman oldum aldığıma amatisörleride değiştircem zaten:)

4. tuğra

tuğra SCW Üyesi

665
    96
    28
    Hiç bir bilgim yok

5. tuğra

tuğra SCW Üyesi

665
    96
    28
    Araba sıkıntı verince bende pişman oluyorum ama sıkıntı giderilince iyiki almışım diyorum :) geçer sıkıntı yapma

6. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    alla alla çok enteresan :confused::confused:

7. durdu_38

durdu_38 SCW Üyesi

21
    2
    3
    valla enteresan hacı:D canıma okudu bu araba. ilk defa araç satın aldım. masraflıymış aldığım araç. bu işleri bilmediğim için sanırım hata ettim.

8. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Ateşleme sistemine baktırın

9. hades

hades SCW Üyesi

352
    127
    43
    +1905