Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracım bağlandı yardım!!!

çok geçmiş olsun, modifiyeli araçlara antipatisi var polislerin bu bir gerçek....

Ağır küfür edicem siteden olucam simdi.ya bunlar varya çekemiyo abi modifiyeyi baglamak ne ya gecenin bi saatinde.insanin ustunde para fln olmasa nası eve gidicek bu nasi bi sacmalik ya.sıkıcan kaçıcan abi böle bi rahatlık yok.heriflerin bi taraflari tavanlara vurmus durumda.benimde film camlarım yuzunden ugrasmistim onlarla.hala kufur ediyorum.ayrica avrupa yakası bu kadar sıkı deil aga.o tarafta özellikle sahilde bi uyuzluk var

Çok gecmis olsun

Ağır küfür edicem siteden olucam simdi.ya bunlar varya çekemiyo abi modifiyeyi baglamak ne ya gecenin bi saatinde.insanin ustunde para fln olmasa nası ee gidicek bu nasi bi sacmalik ya.sıkıcan kaçıcan abi böle bi rahatlık yok.heriflerin bi taraflari tavanlara vurmus durumda.benimde film camlarım yuzunden ugrasmistim onlarla.hala kufur ediyorum.ayrica avrupa yakası bu kadar sıkı deil aga.o tarafta özellikle sahilde bi uyuzluk var

ya kardeşim delircem nasıl bir uygulamadır nedir bu anlamak mümkün değil

hele takındıkları tavır,dünyayı ben yarattım halleri varya işte o adamı çileden çıkarıyo

çok geçmiş olsun.orda benide sivil iki tane karaktersiz çevirmişti ,önde plaka yoktu.bağlıcaz falan dedıler sonra bi şekilde cezayla kurtulabildik.Ama dediğin gibi onları o dünyaları biz yarattık , kendilerini Tanrı gibi görmeleri yok mu sabır bırakmıyorlar.Ama onlara karşı aşağılayıcı olmak en iyisi.

yaptıkları her haksızlık için allahından bulsunlar biri adam gibi gider ceza yer digeri caddede yanlayarak geçer ceza yemez

bu lacivert connect bu ara bostancıda meşhur oldu herkesi durdurup egzost a sarıyolar....

çok geçmiş olsun.orda benide sivil iki tane karaktersiz çevirmişti ,önde plaka yoktu.bağlıcaz falan dedıler sonra bi şekilde cezayla kurtulabildik.Ama dediğin gibi onları o dünyaları biz yarattık , kendilerini Tanrı gibi görmeleri yok mu sabır bırakmıyorlar.Ama onlara karşı aşağılayıcı olmak en iyisi.

kendimi nasıl tuttum bilmiyorum kardeşim inan sabır bırakmıyolar..

yaptıkları her haksızlık için allahından bulsunlar biri adam gibi gider ceza yer digeri caddede yanlayarak geçer ceza yemez

kafalarına göre takılıyolar kardeşim..kime denk gelirse..dediğin gibi allahından bulsun hepsi,saatlerdir neler söylüyorum beter olsunlar

Geçmiş olsun volkan.. Biz sana göre çok şanslıyız demek ki hergün cadde de sahilde yırtına yırtına geziniyoruz daha bize öylesi denk gelmedi, sen efendi efendi gidiyorsun şerefsiz bağlamak için sebep arıyor.. Kesin bunların belli bir kotası var onu doldurmak için önüne gelene ceza yazıyor i.neler :mad:

Geri
Üst Alt