Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracım 200 ü Geçmiyor???

arabayı alalı 2 ay oldu 3000 km de ıkı hafta once abanta gıderken 4 kişi olmamıza ragmen 230 km yı gördum gayet duz yolda hemde.. ya arabadaki mekanik bir sorun yada arabayı ılk aldıgın zaman kullanma şeklindendir tabi bunda canın dedıgı b etkenlerde faktör olabilir ... mesela arabayı bellı bır zamandan sonra acarken nelere dıkkat ettın veya actınmı?? bır cok sey olabılır ama ben suankı durumunun normal olmadıgını dusunuyorum:eek:key:

arabayı alalı 2 ay oldu 3000 km de ıkı hafta once abanta gıderken 4 kişi olmamıza ragmen 230 km yı gördum gayet duz yolda hemde.. ya arabadaki mekanik bir sorun yada arabayı ılk aldıgın zaman kullanma şeklindendir tabi bunda canın dedıgı b etkenlerde faktör olabilir ... mesela arabayı bellı bır zamandan sonra acarken nelere dıkkat ettın veya actınmı?? bır cok sey olabılır ama ben suankı durumunun normal olmadıgını dusunuyorum:eek:key:

230 mu:rolleyes:

Barış abi bizde limitör var diye biliyorum..şahsen benim arabam dijitalde 199da kalıyor bi gıdım oynamıyor

bizim leon da 200 ü geçmiyor 1.6 staylance ;)

Peki napcaz, eğer ben bunu çözemezsem satarım bu aracı çok canımı sıkıyor..

Barış abi bizde limitör var diye biliyorum..şahsen benim arabam dijitalde 199da kalıyor bi gıdım oynamıyor

muratım bende gecmeyecegını düşünürdüm heleki eski arabam 1.6 dan sonra ama 4 kişi olmamıza ragmen koyduk gıttı ve benı gayet memnun eden bır durumdu hepımız gecmez dedıgımız sırada bızı cevaplayan bır hız oldu bızım ıcın:D

Demekki ilk başta sıkıştırmadan kullanmamak lazım, aman 3-5 bin sakin kullan diyenlerin kurbanı olduk desene.. Ben bunu açarım ama değilmi, böyle kalacak değil?

Geri
Üst Alt