Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracı tanıyan varmı aceba

bende arıyorum gökhan abi bi araç. 2 gün önce aradım ilanın son halindeyken 30 a bırak dedim arkadaşıma sorayım da dönerim dedi hala cevap yok :)tabi ben baktırmamıştım ozaman aracın durumu ne. henüz tsi mı 1.6 mı alayım ona da tam karar veremedim.yakıt durumu önemli benim için öğretmeniz malum :) 1.4 için kimisi az yakıyor diyor kimisi yalan diyor.nedir bunun duğrusu:) 1.6 için de kimisi o motor eskidi diyor kimiside 1.6 al lpgli olsun 1.4 alma diyor.herkes birşeyler diyor :)

yiğitcim senin arabaya bende niyetliydim ama olmadı işte :) 2-3 güne bitiyor işlerim bakalım artık gezeceğiz araç için.

bende arıyorum gökhan abi bi araç. 2 gün önce aradım ilanın son halindeyken 30 a bırak dedim arkadaşıma sorayım da dönerim dedi hala cevap yok :)tabi ben baktırmamıştım ozaman aracın durumu ne. henüz tsi mı 1.6 mı alayım ona da tam karar veremedim.yakıt durumu önemli benim için öğretmeniz malum :) 1.4 için kimisi az yakıyor diyor kimisi yalan diyor.nedir bunun duğrusu:) 1.6 için de kimisi o motor eskidi diyor kimiside 1.6 al lpgli olsun 1.4 alma diyor.herkes birşeyler diyor :)

performans istiyorsan 1,4 yok çokta önemli değil dersen 1.6 lpg li bildiğim kadarı ile 1,4 tsi lerin yakıtları şehir içi 350 kuruş civarı

performans istiyorsan 1,4 yok çokta önemli değil dersen 1.6 lpg li bildiğim kadarı ile 1,4 tsi lerin yakıtları şehir içi 350 kuruş civarı

1.4TSI ekonomi istenildiğinde hiç bi şekilde üzmez.. :eek:key:
nerdeyse 3 sene kullandım..motor başarılı..

Geri
Üst Alt