Aracı tanıyan varmı aceba | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Aracı tanıyan varmı aceba

Konu, 'Sohbet' kısmında REİS38 tarafından paylaşıldı.

1. REİS38

REİS38
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.469
    Ödül Puanları:
    113
  2. kurtbil

kurtbil
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    113
    arabayı bılmem ama bu fıyata 1.6 araba almanın ne geregı varkı? lpg de varmıs ama nedense cekıcı gelmedı

3. kurtbil

kurtbil
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    113
  4. JoSepHH23

JoSepHH23
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    63
  5. REİS38

REİS38
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.469
    Ödül Puanları:
    113
  6. SeFfAh

SeFfAh
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    43
    araç bizim semtte kaç defa gördüm ve görüyorumm güzell yapmış doğrusu arabayı ön taraf cupra arka tampon leon body kitli farklı farklı jantları cok dikkatimi çekmişti lpgli olduğunun farkına varmamıştım doğrusu ama ruhsata işli olmadığından dert çıkartabilir daha sonrasında muayenede , plaka olarak soruşturmak istiyosan yardımcı olabilirim gökhan abi

7. scgnbsl

scgnbsl
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    ankara keçiörendeki araç sahibi sürekli ilan yeniliyordaha öncede başka bir üye adıyla elmadağdaydı araç..aynı araca bir 30250 yazıyor bir 32250 yazıyor.numarasını bir saklıyor bir veriyor.saklama nedeni polis olmasıymış.en son aracı başka bir üye adıyla koymuş.bir problme olduğu belli.merak ya işte bende aradım :) son ilana veren şahıs bu benim kankimin aracı kendisi tatile gitti.önceden ilan verilmedi ben ilk veriyorum dedi.halbuki 1 aydır falan ilan ıstılıp ısıtılıp koyuluyor :)

8. Nusret

Nusret
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    335
    Ödül Puanları:
    83
    Araç bence bu kadar paraya alınmaya değmez.Şu Cupra tamponlarıda beyaz leonlara yakıştıramadım gitti :)

9. REİS38

REİS38
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.469
    Ödül Puanları:
    113
    evet araç benim aradığımda da 30,250 tl idi şase ve motor no istedim verdi sorgulattım maalesef pert yoksa 29.000 tl ye bırakmıştı.

10. YCO

YCO
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    abi sen benim arabayı alacaktın..maalesef alakasız bi şekilde yabancıya gitti araba.. :(

Sayfayı Paylaş