Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracı sattım plakayı vermek istemiyorum (ACİL)

Mircan

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba,

bugun leon umu sattım, fakat plakamı vermek istemiyorum, bunun için nasıl bi işlem yapmam gerekir, 8 ay sonra yeni araç alacagım o zamana kadar bekletme gibi bi şansım olur mu ? daha önce plakayı uzerimize alabildigimize dair bi yazı okumustum fakat bulamıyorum, yarın aracı teslim edecegim acil olarak cevaplarınız bekliyorum. Teşekkürler

Noter satışı yapılırken plakanın sizde kalacağını söylerseniz ve karşı tarafın masrafını karşılarsanız (70 TL) bu mümkün sanırım vegisinide yatırmanız gerekiyor..

teşekkürler hocam, peki vergi masrafları hakkında bir bilginiz var mı ?

Plakayı tekrar almanız için aracı alan şahsın il dışında ikamet etmesi gerekiyor yoksa hiç bi türlü plakayı tekrar alamazsınız...
Başka ildeyse alıcı kişi emniyetten bir müdür bulup sağlam bir bağış yapıp plakayı ellerinde tutmalarını söylemeniz yeterli

Geri
Üst Alt