Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracı perte çıkarma???

ben resimleri yükleyebildiğim kadarıyla yükledim büyütmeyi bilmiyorum burdan idare edersiniz artık..

Ekli dosyalar

• Fotoğraf0188.jpg
    Fotoğraf0188.jpg
    86.8 KB · Görüntüleme: 54
  • Fotoğraf0191.jpg
    Fotoğraf0191.jpg
    86.5 KB · Görüntüleme: 51
  • Fotoğraf0190.jpg
    Fotoğraf0190.jpg
    91.9 KB · Görüntüleme: 49
  • Fotoğraf0192.jpg
    Fotoğraf0192.jpg
    86.9 KB · Görüntüleme: 45
benim kuzenim de sizin gibi yandan transporter a çarpmıştı. Tam orta direkten. perte çıkarmadılar. Umarım sizde çıkarırlar.

geçmiş olsun umarım sızde birşey yoktur.Tahmınımce perte cıkartmayabılırler 10 bın lıralık hasar ıcın ama bellı de olmaz perte de cıkarabılırler..

verebilirler bence.anladığım kadarıyla Engin abinin (tu2424) kazası ile aynı neredeyse.biraz servise ve sigorta şirketine baskı yaparsan çıkabilir perte.ama 34000 tl almak çok güç.şuan arabanın piyasası neyse onu verirler ortalama olarak.çok geçmiş olsun

Benimkiyle aynı değil aybars kaza fotolarına baktm benimkisi 2 misli....

resimdeki hasara göre perte çıkacağını sanmıyorum...inşallah gönlünden geçene göre durum sonuçlanır

peki pert e çıkarmammı mantıklı yaptırmammı mantıklı??bi fikir verin gözünüzü seviym

peki pert e çıkarmammı mantıklı yaptırmammı mantıklı??bi fikir verin gözünüzü seviym

fotolar itibariyle perte çıkmayacak bence..
yerinde olsam ben arabamı seviyorum doğru düzgün yaptırır kullanırdım..
ama kullanmama engel tek bişi olurdu şasede kayma var mı varsa ne kadar var onlara baktırırdım..yoksa arabanın kaportası yap-boz gibi bişi ordan bi sıkıntı olmaz..bagaj anladığım kadarıyla rahatlıkla açılmış esneme oralar gitmemiş tavanda katlanma da yok..

bu araba bnm ilk arabam duygusal bir bağ var aramızda perte çıkarmayı hiç istemiyorum acaip üzülüyorum çok kararsız kaldım tavanda hiç bişi yok motorda da hiçbişi yok ama şasede bişi var mı bilmiyorum orta direkte biraz eğrilme var bide lastikde bişiler var gibime geliyor

bence çok ağır bi hasar değil zaten aracın karoseri için..
kapılar direkt sökülüp atılcak çamurluğun sacı çekilerek düzeltilebilir mi bilmiyorum en kötü komple sacı değiştrebilirler ki düzeltilebilir bence..arka süspansiyonda gerekli değişenlerden sonra airbagleri yenileriyle değiştirecekler..B sütünu çekilecek kadar sağlam gözüküyo çünkü tavana kadar uzayan bi esneme yok..

geçmiş olsun tekrar hakkaten sıkmamaya çalış canını..
araba yap-bozdan ibaret..değiştiriyosun düzeltiyosun sorun çözülüyo..sana da bişi olsaydı bi daha görmek istemeyebilirdin arabanı..oluruna bırak bence Mert..

Geri
Üst Alt