Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ARAÇ TEYP MODELLERİ HK.

Konu, 'İbiza' kısmında candagli85 tarafından paylaşıldı.

1. candagli85

candagli85 SCW Üyesi

294
    240
    43
    Arkadaşlar merhaba

2012 seat ıbıza reference model aracıma yeni teyp almak istiyorum. Önerisi olan var mı? Birde aracın fabrika çıkışında arka kapılarda hoparlör mevcut değilmiş. Edindiğim bilgiye göre 10 cm lik kolon almam gerekiyormuş. Bunların bağlanması içinde kapı iç tarafının sökülmesi de gerekliymiş. Bir yerde okumuştum bir arkadaş yaptırmış fakat yaptırdığı usta tam yapamadığı için her çukura girdiğinde arka cam otomatik 5-6 cm düşme yapmış. Sizce marka model olarak ne almalıyım ve en önemlisi nerede yaptırmalıyım?

Teşekkür ederim.

İyi forumlar

Samet Balcik, kirlisakal ve fimus bunu beğendi.
  2. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.237
    113
    istanbul maltepe de ender elektronıği bi gezmenize tavsiye edecem.mutlaka aradığınız şeyi orda bulabilirsiniz

Bunu beğendi. candagli85 bunu beğendi.
  3. Samet Balcik

Samet Balcik FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.465
    1.848
    113
    Kardeşim Metin abime katılıyorum.. Ender elektronik hem güvenli hemde işini çok iyi yapan bir yer.. Orijinal ürünlerindeki satışını yapıyor ama sonuna kadar arkasında duruyor. Piyasada kasası aynı olupta çakma ürün çook..

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Bunu beğendi. candagli85 bunu beğendi.
  4. turabgokdemir

turabgokdemir SCW Üyesi

99
    48
    18
  5. candagli85

candagli85 SCW Üyesi

294
    240
    43
    @turabgokdemir Bende bunu bluetoothlu diye secime sundum. En azından telefon konusmalarında faydası olabilir. Sonuçta trafik 1 saniyelik hatayı affetmiyor. Başka markalarda var piranha pionner gibi. Evet doğru söylüyorsun görünümde önemli

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. turabgokdemir

turabgokdemir SCW Üyesi

99
    48
    18
    aynen öyle 1 saniye önemli, bizim teyplerde çok şekilsiz ya astralara golflere uyan çok güzel modeller var,yada güzel bir çerçeve ayarlatmalısın

7. candagli85

candagli85 SCW Üyesi

294
    240
    43
    Ben hâla radyoyu hafızaya nereden alacağımı bile çözemedim ☺ birde ingilizce menü. Frekans araması da berbat direksiyon kenarından scan a basiyorum hafizadakilere geciyor ancak yukari asagi olan dügmeyle yapiyorum ki o da zor

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.276
    4.461
    113

Sayfayı Paylaş