Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç teybi kendini safeye aldı.

Safe 2 hemen şifre giremezsin kodu al 1 saat kontak açık bekle tahmini süre 1 saat sonra şifre ekranı gelicek şifreyi gir sonra torpido da bir yere yapıştır 50 tl bayılmış birinden nasihat :)

1 saatten fazla gezdim dolandım açılmadı safe hocam tam olarak nasıl bi uygulama yapmam gerekiyor?

Ben de merak ettim nasıl oluyor kontak açıkken şifrenin ekrana gelmesini? Zamanında ben de bayıldım da para. :)

Kodu yanlış girince safe 2 yazıyor onun için 1 saat civarı kontak ve teyp açık bekliyorsun sonrasında şifre giriş ekranı geliyor şifre girip açıyorsun aman diyim şifreyi kaybetme ben kaybettim akü kutup başı filan çıkar diye çok korkuyorum
[doublepost=1467121297,1467121253][/doublepost]
Ben de merak ettim nasıl oluyor kontak açıkken şifrenin ekrana gelmesini? Zamanında ben de bayıldım da para. :)
Şifre ekrana gelmiyor abi şifre giriş ekranı geliyor
[doublepost=1467121381][/doublepost]
1 saatten fazla gezdim dolandım açılmadı safe hocam tam olarak nasıl bi uygulama yapmam gerekiyor?
Kardeş olmuyorsa servise götür bence

Teyp sökülüp şase numarası teyp seri numarası vs girilip code açılıyormuş serviste, 70-80 lira ücreti varmış. Ben code ekrani gelince cihaz kendini imha etmeye hazırlanıyor diyene kadar denicem :)

açlık beynime vurmuş demekki :) safe moduna gecirecek bir ddurum varsa ortada arıza mesela...elektriksel olabilir,beyinsel olabilir arızası neyse düzelmeden teyp konu kendini açmaz biliyorum.hatayı ımmobilizer den aramaya başlayalım
Yok abi arıza değil ben aracı şubatta aldım akü kutup başı sıkılı değildi ondan kapalıydı teyp sıktım torpido gözünde yazıyor dediler ordaki rakamları girince safe 2 moda girdi sonra şifre filan olayı biliyorsunuz artık hallettim

bugün seat aygüve uğrayıp sordum, teyp code için 40 lira ücret talep ettiklerini söylediler.
ama ben gitmeden önce seat ispanyaya mail atarak kodu göndermelerini isteyeceğim...
eğer gönderirlerse mutlu olucam, göndermezlerse 40 lira bayılcam...

bugün seat aygüve uğrayıp sordum, teyp code için 40 lira ücret talep ettiklerini söylediler.
ama ben gitmeden önce seat ispanyaya mail atarak kodu göndermelerini isteyeceğim...
eğer gönderirlerse mutlu olucam, göndermezlerse 40 lira bayılcam...
Müzik ruhun gıdasıdır hocam ne yaptın bu zamana kadar

Geri
Üst Alt