Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç ses sisteminden anlayan varmı?

Arkadaşlar anfinin kablosunu aküden almamışlar direksiyonun altında kalın kırmızı bi kablodan almışlar sorun bu olabilirmi?
evet olur...direk aküden alması lazımmış nasıl bi tesisatcı bunlar anlamıyorum.gene sinirlerim zıpladı :D elektrikciye düzelttrin

evet olur...direk aküden alması lazımmış nasıl bi tesisatcı bunlar anlamıyorum.gene sinirlerim zıpladı :D elektrikciye düzelttrin
Şimdi tesisatçıya gittim abi hiçbir sorun olmaz dediler senin sorunun aküden kaynaklı akünü değiştir hiçbir sorunun kalmaz dediler

Şimdi tesisatçıya gittim abi hiçbir sorun olmaz dediler senin sorunun aküden kaynaklı akünü değiştir hiçbir sorunun kalmaz dediler
test etmekte fayda var derim önce görmeliyiz...akücüye gidip uzatma kablolarıyla 72 amperliği gecici bağlatın.aracınızı calıştırıp tesisatı açın testinizi edin.akünüzü ölçtrün alternatör elektrik üretebiliyormu diye.akücü ustası gerekeni soyleyecektir.
[doublepost=1453911481,1453910130][/doublepost]
durumdan haberdar edin bende meraklandım şimdi.takipteyim bakarsın bende cordobaya bişiler yaparım :)

Benim baglantilar temizdi.ama akü vadesinj normal kosullarda 4 yilda doldurur.tesko varsa daha kisa sürer.aküyü yeniledim sorun kalmadi

Burda Bitmez..

Geri
Üst Alt