Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç seçiminde yardım

vw grubundan bır arac secılmesı juke yada c4 ten daha fazla tatmın edıcektır.. juke ne ole gece oldugunda 6 gozlu bır canavar :D her yerı far... c4 u ıse cıtroenı sevmıyorum dıye pass gecıyorum :)

Abi hakikaten c4 ten uzak durun ben babama söledim dinletemedim arabayı alalı 1 ay olmuştur amassör patladı ki çukurlardan kaça kaça balerin gibi oldum ama yakıt bakımından beni memnun ediyo o kadar :)

Juke ve C4 bence o kadar para bağlanacak arabalar değil juke yi pek incelemedim ilgimi çekmedi o araç ama c4 ten kesinlikle uzak dur canının sıkılmasını istiyosan git c4 al derim seçeneklerin içerisinde bence en iyi olanı Leon dur Leon aldıktan sonra zaten pişman olmadan sorunsuzca aracına bineceksin ben Leon derim :) 6 yıldır seat kullanıcısıyım ve çok memnunum diğerlerini boşver kardeşim sen Leon a yönel vereceğin paraya değsin...

ben bıde hafta sonu pejooo 508 ve 5008 baktım cok guzel arabalar ... kalabalık aıle ısem 5008 alırım yok sedan arac ıstersem 508 alırım o segmentte ama fıyatları 60 lara cıkıyor... 1.6 hdi 112 bg 270 tork ımıs

ben bıde hafta sonu pejooo 508 ve 5008 baktım cok guzel arabalar ... kalabalık aıle ısem 5008 alırım yok sedan arac ıstersem 508 alırım o segmentte ama fıyatları 60 lara cıkıyor... 1.6 hdi 112 bg 270 tork ımıs

Sana bişey sölimmi sen sen ol pevgoet citroen grubuna sakın ama sakın bulaşma....

Sana bişey sölimmi sen sen ol pevgoet citroen grubuna sakın ama sakın bulaşma....

yok ben kendıme bakmadm kayınpedere baktk ta :D zaten ben leondan sonra ALLAH nasıp ederse 3.20d dusunuyorum... almandan asagaa bınemem :D :D ne kadar doneyım ya demın dedım 508 alırım felan :D ama o fıyata kadar alınabılır bence :S

yok ben kendıme bakmadm kayınpedere baktk ta :D zaten ben leondan sonra ALLAH nasıp ederse 3.20d dusunuyorum... almandan asagaa bınemem :D :D ne kadar doneyım ya demın dedım 508 alırım felan :D ama o fıyata kadar alınabılır bence :S

Ağa sonuçta kayınpeder aldınmı güzel al sonra pişman olma :D:D

ibiza cupra çok güzel bi alternatif ama 2 kapılı olması aile kullanımı için tercih meselesi, seçeneklerinden leon derim bende. kalabalık bir aileye sahipsem ve geniş yeni bir araç arıyorsam gözüm grand c-max'ten başkasını görmez.

Geri
Üst Alt