Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arac secımı

sarı bodykitli daha güçlü sanırım sarı göze daha güzel geliyo açıkcası ...

bnm gonlumde sarıdan yana ama boyalı demıs acaba gecmısı nedır bılen varmıdır dıye konu actım sol kapı boyalı gıbı zaten resımden bellı oluyor

Tek kapının 1.4'üne ilk defa denk geliyorum. Eğer birazcık olsun performans beklentiniz varsa 1.4'ün sizi pek tatmin etmeyeceğini düşünüyorum.

sarı olan bence daha makul bi seçenek olabilir hem 1.4 ağır geliyor kasalara ya turbo olmadğndan ama 1.6 hem iyi gider nispeten hemde otogaz varmış rahatça binersiniz şeklide güzel tmmdır işte:)

performans beklentım yok acıckası sadece goze hos gelsın yeter ıcıme sınsın, zaten bu kararsızlıgım varken bıraz zor arabasecıcem honda bakıyordum sonra leon sonra da ıbızalar gozume takıldı :D

Sarı renk daha dolu aksesuarlar fln var ama renk biraz iddialı sonradan kötü bi takıntıya dönüşebilir.

sarı renk,sunroof,bodykit,1.6-1.4 motor farkı,kmleri nerdeyse aynı,fiyatları aynı bence herşey ortada diye düşünüyorum

Geri
Üst Alt