Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç Satımı Vergi Takibi

Mevlüt bugün beylikdüzünde shell'den yakıt alan senmiydin yahu? arabayı yıkatıyordum sanki sendin :)

Sen yanımıza gelme uzaktan foruma yazı yaz senmiydin diye olacak is mi bu ömer :)
Araba çamurluysa kesin benimkidir Ama arkadasimdaydi shellden iki kez yakıt almış
Ama bu uzaktan senmiydin ayaklarını unutmam haberin ola.

Sen yanımıza gelme uzaktan foruma yazı yaz senmiydin diye olacak is mi bu ömer :)
Araba çamurluysa kesin benimkidir Ama arkadasimdaydi shellden iki kez yakıt almış

Mevlüt buyur gel ömerle aynı işyerindeyiz anladın sen....:)

Haa aklıma gelmişken senin araba 41 plakami burda birkaç kez denk geldim stickerli 41 plaka beyaz ibiza var
Nezaman görse beni hemen artistlik yapıyor makas falan atıyor o sen isen eger önlemini al birdaha denk gelirsem
Benzin bitene kadar kovalayacam :D

ya benzetemedim o bakımdan :) kesin emin olsam tıklayacaktım camını da emin olamadım, muhtemelen arkadaşındı :D

bence güzel uygulama bu işi direk ticaret olarak araba pazarlarında yapıpta beş kuruş vergi ödemeyenler var. onun için iyi olmuş yeter bu kadar kayıt dışı ticaret onlara

Geri
Üst Alt