Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç Renk Değişimi ve Ruhsata İşleme Rehberi..

Ben bu isten vaz gecicem anlasilan bi ayda iki kere ruhsat çıkartmam gerekecek Buda bana 350 mal olacak sunnrof var yeter herhalde :)

karayolları trafik yönetmeliği 65. madde

Üzerinde değişiklik yapılıp da süresi içinde bildirilmeyen araçlar, değişiklik belgelendirilip trafik tescil kuruluşunda tescil edilinceye ve belgelerine işletilinceye kadar trafikten men edilir. madde de bahsi geçen süre 30 gündür.

karayolları trafik yönetmeliği 63. madde son fıkrası

taşıtların camlarının görüntüyü değiştirecek seviyede renkli kullanımı veya camların üzerine renkli film tabakaları yapıştırılması yasaktır.

hadı dıyelım cam fılmınden ıcerısı gozukmuyor yasak , benım yurdum ınsanın arabasının kaplanmıs tavanının ne zararı var trafıge yada neyı batıyor polıse ne zararı var arabaya?cam tavankı arabalarında ruhsatında cam tavanlı yazsın ozaman onlarda sıyah gozukuyor.

hadı dıyelım cam fılmınden ıcerısı gozukmuyor yasak , benım yurdum ınsanın arabasının kaplanmıs tavanının ne zararı var trafıge yada neyı batıyor polıse ne zararı var arabaya?
Cam Tavanlı arabalarında ruhsatında cam tavanlı yazsın ozaman onlarda sıyah gozukuyor.

Al sana Mimar Bakış Açısı Harbi Çok Doğru:eek:key:

Ben bu isten vaz gecicem anlasilan bi ayda iki kere ruhsat çıkartmam gerekecek Buda bana 350 mal olacak sunnrof var yeter herhalde :)

Adaşım canım kardeşim git 200 lira ver en kralından kaplat kim sana ne diycek yok ruhsattı yok şuydu ne uğraşıp hem kendini hem bizi helak ettin akşamdan beri:)

Rahat ol bişey olmaz Bi anket Yapsam 100 tane tavan kaplatandan 1 tane çıkar ruhsata işleten oda muayeneye denk getirmiştir zaar..puhaha

Paylaşım güzel olmuş teşekkürler gene olaya nokta koymuşsun :D:eek:key:

aracın rengi belli olmuyormui siyahmı beyazmı aslında aracın 3de 1 ri değişirse ruhsata işletmek gerekiyor ama polislere laf anlatamazsın

Adaşım canım kardeşim git 200 lira ver en kralından kaplat kim sana ne diycek yok ruhsattı yok şuydu ne uğraşıp hem kendini hem bizi helak ettin akşamdan beri:)

Rahat ol bişey olmaz Bi anket Yapsam 100 tane tavan kaplatandan 1 tane çıkar ruhsata işleten oda muayeneye denk getirmiştir zaar..puhaha
Bir polısın cam fılmıne ceza kesmesı ,kaplanmıs tavana ceza kesmesınden daha buyuk ıhtımaldedır.Fılmden bıle nerdeyse ceza yemek 50 yılda 1 ıhtımalse bence tavandan hıc yemessın

Geri
Üst Alt