Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç muaynesi için 1 günlük çıkma far lazım.

Muayene istasyonu evine çok uzak değilse böyle bi şansını dene...Geçmezse ertesi gün değiştirip öyle gidersin...Ama muayene yeri çok uzaksa tekrar gitmeden değişimi yap derim...

iki kere git gel yapmak istemiyorum. iş yerinden izin almak çok zor. bir kerede halletmem lazım.

Arkadaşlar herkese selam,

Bu gün itibari ile aracım muayneden geçmiş durumdadır. ghost rider ( Emre) Kardeşim saolsun. Maceralı bir far montajı sonrasında gecenin bir saati farlar halledildi.Daha doğrusu Emre kendi elleriyle taktı farları :) Olaylar esnasında bir oto elektrikçi Emre' nin gazabından saniyeler farkla kurtuldu :) . Abi bu tampon 1 saatten anca sökülür cümlesinin ardından arkasını döndü bir kaç dakika sonra geldiğinde emre tamponu sökmüştü :eek::eek: Suratını görmeniz lazımdı. Arkasından abi bu tampon daha önce sökülmüş zaten diye bir tepki :D. Olaylar olaylar yani.

Sorunum Emre kardeşimin çabaları sayesinde çözülmüş oldu.

Sağolasın Kardeşim.

Zaten bana kalırsa Yakında :D Yetkili servis falan acacak bu forumm :D
BiriTampon söker, diğeri Far takar, başka arkadas komple arabaya kendisi ses yalıtımı yapar.. :) Ne masrafsız arac be.. :D Şahine bile bu kadar müdahale edemez heralde sahibi :D Arabalarınızın degerını bilin.. Sanayiye servise bile gerek kalmıyor.. Sök tak :D

Arkadaşlar herkese selam,

Bu gün itibari ile aracım muayneden geçmiş durumdadır. ghost rider ( Emre) Kardeşim saolsun. Maceralı bir far montajı sonrasında gecenin bir saati farlar halledildi.Daha doğrusu Emre kendi elleriyle taktı farları :) Olaylar esnasında bir oto elektrikçi Emre' nin gazabından saniyeler farkla kurtuldu :) . Abi bu tampon 1 saatten anca sökülür cümlesinin ardından arkasını döndü bir kaç dakika sonra geldiğinde emre tamponu sökmüştü :eek::eek: Suratını görmeniz lazımdı. Arkasından abi bu tampon daha önce sökülmüş zaten diye bir tepki :D. Olaylar olaylar yani.

Sorunum Emre kardeşimin çabaları sayesinde çözülmüş oldu.

Sağolasın Kardeşim.

sende sağol kardeşim işin görüldüyse ne mutlu bana,o elektrikçi benden dayak yemeden işinden kovulduya ona yanıyorum ben kanka:Dlavuk yaaa

Geri
Üst Alt