Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Araç muaynesi için 1 günlük çıkma far lazım.

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında profescobar tarafından paylaşıldı.

1. profescobar

profescobar SCW Üyesi

422
    242
    43
    Arkadaşlar herkese selam,

Aracımın muaynesi ay sonu gibi bitiyor. Yaptığım araştırmaya göre mercekli xenon farlarda yükseklik ayarı ve far yıkama olmadığından dolayı muayneden geçmiyormuş. Bu sebepten dolayı muayneye girebilmek için bir günlüğüne aracın standart farlarına ihtiyacım var.
    Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim.

Herkese şimdiden teşekkürler.

2. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.746
    5.597
    113
    Bizim arkadaş öyle geçmişti diye hatırlıyorum fakat riske atmamak gerekir. Umarım elinde olan vardır.

3. SeatClubWorld

SeatClubWorld
    Administrator

1.020
    432
    83
    Maltepe gülsuyundaki Dursun ustanın oraya git,kendisi askerde ama babası yardımcı olacaktır..SCW den olduğunu söyle,durumu izah edersin sana elindeki çıkmalardan takıp yollayacaktır..

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  4. ghost rider

ghost rider SCW Üyesi

1.966
    656
    113
    Bana ulas kardesim

5. Agave

Agave SCW Üyesi

350
    153
    43
    Muayeneden geçemeyecek farlarınız varsa normal hayatta da kullanmayın. Sizin gibiler yüzünden geceleri kör oluyoruz arkadaş. Yapıyorsanız da mercekli yapın. Mercek yaptırın ona eyvallah ama gözümü diken farlarınızdan bıktım artık. Saygısızlıgın daniskası!!! Farların mavi gözükecek diye ben kör olmak zorunda degilim. Böylelerini görünce uzunlarımı yakıyorum üstüne üstüne. Yeter artık!

6. profescobar

profescobar SCW Üyesi

422
    242
    43
    Farlarım mercekli zaten, fakat yine demuayneden geçmiyor deniyor.yükseklik ayarı ve far yıkama da gerekiyormuş.

7. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    ya bir dene geçmezsse dursunun dükkanda taktırırısın idareten birşey bak emrede bana ulaş demiş olayın çözülmüş yani,

8. Agave

Agave SCW Üyesi

350
    153
    43
    Xenon ampulleri ve beynini çıkatıp sıradan bir ampul taksanız geçerseniz o halde. Öyle deneyin olmazsa.

9. profescobar

profescobar SCW Üyesi

422
    242
    43
    Yekta abi emrenin cep nosunu bulamadım telde pm attım dönüş bekliyorum.

10. seat_leon

seat_leon SCW Üyesi

850
    262
    63
    geçmiyor muayeneden mercekli olursa, motorlarınıda istiyorlar ilk çalıştığında yükseklik ayarını yapması için..

Sayfayı Paylaş