Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Araç Muayenesine son noktayı koyuyorum

Konu, 'Araç Muayene & Motorlu Taşıtlar (MTV)' kısmında denizci86 tarafından paylaşıldı.

1. denizci86

denizci86 SCW Üyesi

104
    1
    18
    Arkadaşlar uzun süredir araç muayenesine gireceğim için acayip gergindim.Eminim herkes aynı durumdadır.
    merak ettiklerinizi, tereddütte kaldıklarınızı ondan bundan duyma değilde linkteki dosyadan 2010 YILI İÇİN UYGULANACAK KUSURLAR TABLOSU'na bakarak nelerin kusur olduğunu kesin olarak öğrenin

http://www.kugm.gov.tr/BLSM_WIYS/KUGM/tr/Belgelik/arac_muayene/20101231_175038_2769_1_44520.xls

yarın muayeneye gireceğim ve beni çok rahatlattı açıkçası :eek:

2. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Teşekkürler güzel paylaşım yararlı şahsen ben yarın gidicem sabah :)

3. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    tesekkurler
    umarım sıkıntısız geçer

4. denizci86

denizci86 SCW Üyesi

104
    1
    18
    iki sene önce benim geçemediğim durumlara hafif kusur yazmışlar değişmiş bazı şeyler bende yarın gireceğim hadi hayırlısı

5. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Bende bişi sorucam bu cezaların af olma durumu varmı vize için :D

6. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Bende bişi sorucam bu cezaların af olma durumu varmı vize için :D Söylenti vardıda af olma ile ilgili koca yaz ve hayla arabaya binilmediği için vize yapılmadı :D

7. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    ben gırdım cıktım bır sıkıntı olmadı yanlız eleman ferrarı kornanın yerını fena aradı bulamadı bulsaydı kesın kalmıştık:)

8. denizci86

denizci86 SCW Üyesi

104
    1
    18
    nerdeki abi merak ettim benimkiler ön ızgaranın içinde

9. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    eger gozle gorunur bır yerde ıse bırakıyorlar bır akrabamın lagunasını bırakmışlardı ben davlumbazın ıcıne aldım gormesı ıcın tekerı ve davlumbazı sokmelı baska yolu yok

10. denizci86

denizci86 SCW Üyesi

104
    1
    18
    hadi ya cok ilginç daha önce problem çıkartmadılar bana inşallah sorun olmaz olursada sökerim keşke o sorun olsun

Sayfayı Paylaş