Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ARAÇ MUAYENE HAKKIN'DA

Hahhaha metin abi sen böyle şeyler yapmazsın ya

ÇOK YARATICI BİRİSİYİM ACAYİP SORUN YARATIRIM

Hahhaha metin abi sen böyle şeyler yapmazsın ya

hiç sorma hep son 15 günü buldu sigortası vergisi muaneyesi egsozu artı teker rulmanı kapak oldu :D ruhsata baktığım yokki toptan işlerim bitti rahatım gari :)

hiç sorma hep son 15 günü buldu sigortası vergisi muaneyesi egsozu artı teker rulmanı kapak oldu :D ruhsata baktığım yokki toptan işlerim bitti rahatım gari :)
Darısı benim başıma ya amerikan park sökücem çakarı sökücem of ulen off

Darısı benim başıma ya amerikan park sökücem çakarı sökücem of ulen off

çok inceliyorlar bende bişi cıkmadı yangın tüpün tarıhı gecmiş+sis hatalı bakıyor yanı yukseklik ayarı max.da :D didik didik ediyolar

Yangın tüpü tarihi gecikse bırakıyorlarmı

çok inceliyorlar bende bişi cıkmadı yangın tüpün tarıhı gecmiş+sis hatalı bakıyor yanı yukseklik ayarı max.da :D didik didik ediyolar
İstersen en kral yerde ayar yaptırıp götür o farlar illa kusur olarak yazılacak :D
Acaba her hafif kusur için bi yerden prim felan mı alıyorlar diye de geçmiyor değil insanın aklından...

Sis farı ayarsızlığı da son günlerde Tuvtürk'ün gözde kusuru.

Yangın tüpü tarihi gecikse bırakıyorlarmı

bırakıyolar sıkıntı yok.ben elalem gibi emanet tüp atmıyorum bagaja sırf muaneye için.yeri var zaten haa ilk yardım cantasına da bakıyor içini ...yedek silecekleri gösterdim adam tam teşkilatsın dedi tşk etti :) takma kafana

@dadaş34 abi atla gel eskişehire çayımızı içelim biyandan, biysndanda ruhsatı gönderelim gelsin geri hallederiz ;)

Tecrübe ile sabit amerikanlardan gecememistim eski aracim ibizada.Aynı gün tekrardan gidip sokturdum sonra muayeneye gittim geçtim sonra tekrar sanayide baglatmistim

Geri
Üst Alt