Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

araç muayene hakkında teknik olarak ögrenmek istedikleriniz...

Konu, 'Araç Muayene & Motorlu Taşıtlar (MTV)' kısmında SKY PAAL tarafından paylaşıldı.

1. SKY PAAL

SKY PAAL SCW Üyesi

46
    2
    8
    Öncelikle herkeze selam ve hayırlı olsun tekrar.arkadaşlar bu yeni oluşum içinde benimde bi katkım olsun istedim. muayenesi biten arkadaşlara teknik olarak ögrenmek istedigi konularda elimden geldigi kadar yardımcı olmak isterim.sorular özele degil de ortaya yazarsak sevinirim arkadaşlar tarafından takip edilebilir...

2. HaKo

HaKo Misafir

Hoşgeldin Bülent, yardımların için şimdiden teşekkürler.

3. leon sport

leon sport
    Administrator

5.689
    326
    83
    ben herkesin adına ilk soruyu sorabilirim yavru...cam filmi olan araçlar muayeneden geçiyormu ?

4. SKY PAAL

SKY PAAL SCW Üyesi

46
    2
    8
    Cam filminde sorun yok bilal artık hafif kusur ama aracının muayene yapragı bıtık yanı emnıyetten degıstıreceklere polıs sorun yaratıyomuş . raporda cam filmi var gözuktugu için polis tekrar istasyona gönderebiliyor tespit için...ama normal muayenede sorun yok araç hafif kusurlu geçiyor...

5. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    iyi o zaman ya
    sokmeye gerek yok

6. can

can SCW Üyesi

1.360
    2
    38
    biz geçenlerde arkadaşın babasının jipini goturduk 2 numara film vardı hiç bişey demediler geçirdiler direk.

7. SKY PAAL

SKY PAAL SCW Üyesi

46
    2
    8
    hafif kusur oldugu için artık dikkate alınmıyo büyük ihtimalle ondandır...

8. Pascal

Pascal SCW Üyesi

2.570
    19
    38
    bülent muayene değil de yakında benim araba cam filminden bağlanır ona napcaz? :)

9. SKY PAAL

SKY PAAL SCW Üyesi

46
    2
    8
    Ona yapacak pek bişey yok polis direk tespite gönderiyor istasyona . onuda sökmeden tespiti yapmıyolar ozancım...

10. HaKo

HaKo Misafir

Ona yapılacak tek şey oturup iyi polis denk gelsin diye dua etmek kardeşim :) Başka türlü bir kurtuluşun yok malesef.

Sayfayı Paylaş