Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

araç lazım:)

kurtbil son noktayı koymuş daha fazla söze gerek yok :)
onur sen o eski opelci arkadaşlarının etkisi altında kalma..

opel corsa ve mazda alırsan basın cok ağrır servisleri bile anormal golf,ford,seat güzel olur

Onur o paraya c segmenti alabileceğin en iyi ve ideal araçlardan biri, temizini bulursan kaçırma..

focuslara baktık yalnız fıyatları çok uçuk temızı nerden baksan 28-29 ıstıyolar
bu aralar aklıma golf 5 gelıyor FSI veya TSI tuplu bulursak cok ıyı olur dıye
yada yıne bıldıgnız gıbı yapsak
toledo 1.6 16v alacan rahat rahat bınecen:D
dun kendı aracımla amasya ya gıdıyordum onumde m.jet lınea baktım basıyor bende basıyım dedım ama ne hıkmetse benm araba195 dedı hala ona yetişemedım ne hıkmetse bu sebebden dolayı 8v arabadan bır kez daha nefret ettım:D

focuslara baktık yalnız fıyatları çok uçuk temızı nerden baksan 28-29 ıstıyolar
bu aralar aklıma golf 5 gelıyor FSI veya TSI tuplu bulursak cok ıyı olur dıye
yada yıne bıldıgnız gıbı yapsak
toledo 1.6 16v alacan rahat rahat bınecen:D
dun kendı aracımla amasya ya gıdıyordum onumde m.jet lınea baktım basıyor bende basıyım dedım ama ne hıkmetse benm araba195 dedı hala ona yetişemedım ne hıkmetse bu sebebden dolayı 8v arabadan bır kez daha nefret ettım:D
yanlışınız olmasın benimde 8v sr motor ama linesıdır civic olsun başka arabası olsun kolay kolay kafa tutamıyo aracıma:D sizde neden öyle anlamadım

Onur bir gün baktın hemen vazmı geçtin :) biraz araştır zamana bırak o 29 yazanlara bakma sen araştır iyice mutlaka bulursun..Linea linea ama hangi motor? Linea 1.6 m.jet veya 1.4 turbo motor ise yetişememen normal.. Vw grubunun tek beğenmediğim şeyi hala 8v motor kullanmasıdır. ilk arabam 96 model corollam 114 hp 16 valf di ve hem az yakıyordu hemde manyak performansı vardı, tabi kasanın hafif olmasının etkisi büyüktü.. Bir başka araca kafa tutmak veya bir başka aracın size kafa tutması olayı tamamen motor ve ağırlık ile ilgilidir marka ile ilgisi yoktur.. Hacı murada turbo motor takarsın yetişemezsin mesela.. Nurullah kardeşim civic in sana kafa tutamaması olayı herhalde şoför ile alakalı yoksa 1.6, 8 v toledo ile 1.6 civic geçilemez, hem motoru daha güçlü hemde kasa olarak daha hafiftir civic.

Onur bir gün baktın hemen vazmı geçtin :) biraz araştır zamana bırak o 29 yazanlara bakma sen araştır iyice mutlaka bulursun..Linea linea ama hangi motor? Linea 1.6 m.jet veya 1.4 turbo motor ise yetişememen normal.. Vw grubunun tek beğenmediğim şeyi hala 8v motor kullanmasıdır. ilk arabam 96 model corollam 114 hp 16 valf di ve hem az yakıyordu hemde manyak performansı vardı, tabi kasanın hafif olmasının etkisi büyüktü.. Bir başka araca kafa tutmak veya bir başka aracın size kafa tutması olayı tamamen motor ve ağırlık ile ilgilidir marka ile ilgisi yoktur.. Hacı murada turbo motor takarsın yetişemezsin mesela.. Nurullah kardeşim civic in sana kafa tutamaması olayı herhalde şoför ile alakalı yoksa 1.6, 8 v toledo ile 1.6 civic geçilemez, hem motoru daha güçlü hemde kasa olarak daha hafiftir civic.

evet gönül ister ki şöylee 2007 civic alalım ama yok olmuyor:) boş yere borç etmeyim kendime 16v toledoların performansı nasıl acaba benm kı 2000model leon aslında 2004 toledo alsam 1.6 16v signo benim işimi görür köpek gibi de gider diye düşünüyorum sitedee bi abimizde var hatırlamıyorm siyah sanırım techno hemde onun kı SEAT sevgis içimde bir yaradır:D:D:D

stock 16v toledo ıle kopek gıbı gıtmez onur onu aklından cıkar:) leon olsa yıne daha hafıf oldugu ıcın gıderı daha fazla,onu da egsoz yazılım fıltre ıle destekledınmı cok guzel oluyor 3 sene kullandım pıyasadakı 1.6 ların alayınada gıderımı yaptım :) tek gecıldıgım 1.6 2000 model ford fıesta 1.6 105hp sport oldu.o da headers,egsoz,fıltrelıydı.orjınal kılosu 976kg :) yıne tekrarlıyorum 26 lıra verdıkten sonra 1.6 arabaya bınmenın hıc manası yok

stock 16v toledo ıle kopek gıbı gıtmez onur onu aklından cıkar:) leon olsa yıne daha hafıf oldugu ıcın gıderı daha fazla,onu da egsoz yazılım fıltre ıle destekledınmı cok guzel oluyor 3 sene kullandım pıyasadakı 1.6 ların alayınada gıderımı yaptım :) tek gecıldıgım 1.6 2000 model ford fıesta 1.6 105hp sport oldu.o da headers,egsoz,fıltrelıydı.orjınal kılosu 976kg :) yıne tekrarlıyorum 26 lıra verdıkten sonra 1.6 arabaya bınmenın hıc manası yok

:eek:key: Budur.

Geri
Üst Alt