Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç Kumandasından Otomatik Cam Ve Ayna Açıp Kapama Sorunu

2fastand2asabi

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba,
6 aylık 2016 Leon TDI Style araçımda kumandaya 5 saniye basılı tuttuğumda tüm camlar ve yan dikiz aynaları kapanıyordu. Aynı şekilde açma tuşuna bastığımda da tüm cam ve aynalar açılıyordu. Ama dün bir anda bu çalışmamaya başladı. Yedek anahtarla da denedim ama yine de sonuç alamadım. Aracım fabrika çıkışlı herhangi bir yazılım yükletmedim. Daha önce sizlerin başına böyle bir şey geldi mi ne yapmak lazım? Tek yol servis midir?
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim.

Geçenlerde benimde başıma geldi. Sağolsun arkadaşların yönergeleri ile çözüldü. Programlamak gerekiyor tekrar camları.
Tüm camlar kapalı şekilde aracın içine binin, kontağı çevirin. Sonra şoför tarafı cam açma tuşuna elinizi çekmeden 10 sn basılı tutun, daha sonra yine elinizi çekmeden 10 sn çekili tutun. Kontağı kapatın, kapıyı açıp kapatın. İşlemin olması gerekiyor.

Geçenlerde benimde başıma geldi. Sağolsun arkadaşların yönergeleri ile çözüldü. Programlamak gerekiyor tekrar camları.
Tüm camlar kapalı şekilde aracın içine binin, kontağı çevirin. Sonra şoför tarafı cam açma tuşuna elinizi çekmeden 10 sn basılı tutun, daha sonra yine elinizi çekmeden 10 sn çekili tutun. Kontağı kapatın, kapıyı açıp kapatın. İşlemin olması gerekiyor.
Çok teşekkür ederim BlaCKaDDeR, 5 saniye olarak denemiştim değişen bir şey olmadı. Tabi kontağı kapatmak yerine arabayı çalıştırmıştım. :) Yönergelerini uygulayıp son durumu yazacağım.

Çok teşekkür ederim BlaCKaDDeR, 5 saniye olarak denemiştim değişen bir şey olmadı. Tabi kontağı kapatmak yerine arabayı çalıştırmıştım. :) Yönergelerini uygulayıp son durumu yazacağım.
Hemen olmayabilir. Ben de kodlamayı ilk yaptım, olmadı. Sonra dışarıda işlerimi hallettim, eve geldim park ettim. Baktım olmuş. :)

Hemen olmayabilir. Ben de kodlamayı ilk yaptım, olmadı. Sonra dışarıda işlerimi hallettim, eve geldim park ettim. Baktım olmuş. :)
O zaman bu akşam iş çıkışı yapar yarın sabah olmuş mu diye denerim. :) İnşallah bu olur. Özellikle kumandadan ayna kapatmayı çok kullanıyordum bozulunca bir kötü oldu :)

Arkadaşın söylediği yöntem denediğinizde olmazsa birde şunu deneyin..

Araca binin
Kontağı yarım açın
Şöför kapısından 4 cam düğmesinide 10 saniye çekili tutun
Kontağı kapatın anahtari cikarin kapilari kitletin açın ve
Tekrar deneyin ..

Seat Leon CR-Style 1.6TDİ Manuel 2011 White Edition

Benim başıma böyle birşey geldi servis araca Yen'i yazılım geldiğini söyledi Yen'i yazılım yüklediler sanırım bende de 2016 TDI var

Geri
Üst Alt