Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç kaplama

Gmg garj ankarada
ne kadar tutar acaba bi bilginiz varmı ?

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Ankara'yı bilmiyorum bir yer öneremem size ama şunu söyleyebilirim. Plakanızı sökün mat siyah kaplatın alta kadar ve plakanızı çerçevesiz olarak siyah üzerine yapıştırın bence güzel duracaktır. Zaten gözlere aşina bir durumdur seatlarda ve göze batmayacaktır. Benim düşüncem ayna kaplamanın pek gerek olmadığı yönünde. Galiba arka camda SCW sticker'ınız eksik o da olursa süper olur :D
Ankara'daki dostlarımız yaptırabileceğiniz bir yer tavsiye ederler muhakkak... Kolay gelsin
:eek:
teşekkür ettim abicim :)

onur bir bilgim yok ama aynaları sanırım 50 100 tl gibi bir ücrete kaplarlar

onur bir bilgim yok ama aynaları sanırım 50 100 tl gibi bir ücrete kaplarlar

anladım abicim pek pahalı değilmiş aslında gerçi kendim alıp yapsamda olur sanırım pek işçilk gerektiren bişey değil gibi

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Autoshowda gördüm ve inceledim. Bence dizaynı hoş olmamış. Tabi benim düşüncem...

şeritleri inceledim kaplama yapmışlar direk boya olarak olsa güzel olurdu aslında abicim

Autoshowa araç getiriyorsun ama kaplama kullanmışsın çok sıradan...

Aracın üstüne şerit falan yapmak isterseniz kesinlikle plastidip öneririm. kendiniz yaparsınız kolayca. (youtube da video var, kalın kağıt bandla faln)
Arkası kaplanıcaksa, kedi gözleri hariç aşağa kadar kaplatın, derim.
Aynalarda, aracın kaliperleri kırmızıysa kırmızı, turuncuysa turuncu, yeşilse yeşil gibi kombinasyonlar güzel oluyor.
O bahsedilen Gmc garaj'dı galiba pahalı biyer gibi ama çok kalite işçilik yaptıklarını duyuyorum görüyorum.

(şiddetle plastidip'i araştırıp kaplamalarınızda onu kullanmanızı öneririm)

Aracın üstüne şerit falan yapmak isterseniz kesinlikle plastidip öneririm. kendiniz yaparsınız kolayca. (youtube da video var, kalın kağıt bandla faln)
Arkası kaplanıcaksa, kedi gözleri hariç aşağa kadar kaplatın, derim.
Aynalarda, aracın kaliperleri kırmızıysa kırmızı, turuncuysa turuncu, yeşilse yeşil gibi kombinasyonlar güzel oluyor.
O bahsedilen Gmc garaj'dı galiba pahalı biyer gibi ama çok kalite işçilik yaptıklarını duyuyorum görüyorum.

(şiddetle plastidip'i araştırıp kaplamalarınızda onu kullanmanızı öneririm)
aynen abicim biraz pahalıymış bende öyle duydum ya ayna yada tampon küçük şeyler kendım yapabilceğimi düşünüyorum ama folyoları nerden alabilirim onu bilmiyorum

aracımın aynalarını scirocconun gts modelindeki kırmızı gibi kaplatmak istiyorum ve bide arka tamponda plakalıgın oldugu yere sıyah kaplama yapıyolar ondanda düşünüyorum ankarada önerebilceğiniz bi yer varmı bide plakalıgın orayı yaptırmam sizce hoşmu yardımcı olursanız çok mutlu olurum :)

GMG işin ehli kardeşim ben tavsiye ederim hiç gitmedim görmedim ama facebook ve kendi sayfalarından takip ettiğim kadarıyla adamlar işini iyi yapıyorlar bir kaç tane de arkadaşım yaptırdı bi konuş ara sor derim.

http://www.gmggarage.com

gmg işinin ehlidir ama pahalıdır eskiden 3d vardı beşevle burger ın orda ama oda kapandı bir kaç yer daha vardı ama bende neredeler bilmiyorum öğrenip yazarım

Fiyat olarak bilgim yok bende sadece isim olarak ve yaptıkları işleri gördüğüm icin isim verdim :) dediğin gibi vardir mutlaka başka yerler araştırmak lazım

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt