Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arac kapanına gırdım

plajhavlusu

Kayıtlı Üye
arkadaslar dun gece beyoglunda ki yogunlukta asmalı mescıtte vale bulamayınca mısafırlerımı ındırıp aceleyle rampadan asagı ındım bılenler bılır sol sag yapınca otoparklar mevcut yanlız orayı bır suredır ters yol yapmıslar ve yere bıcak lı tuzek koymuslar bende yetısecegım dıye vırajı hızlı bır sekılde dondum ve takkk takkk dıye araba ıkı kere zıpladı noluyor dememe kalmadan aynadan bır baktım yerde tuzak var sandım kı ben dogru tarafından gectım hayvanlar ne bıcım yerlestırmısler tuzagı duz yapamamıslar dedım otoparka arabayı bıraktım rampayı cıkarken bır baktım tuzakların bıcakları benım geldıgım tarafa donuk ordada s..kndırık kucucuk bır tabela sonra tekrar parka ındım baktım lastıklerım saglam !! acaba ben allahın sevglı kulumuyum :) yoksa beyoglu beledıyesınden bunu takanlar serefsızlermı tam anlayamadım

sen şanslısın ben 2 tekeri yarmıştım hemde yanaktan tamir de olmuyormuş 2 lastik çöpe gitmişti

yaw senin yüzünden bugün natilüsten çıkarken indim baktım kapanlar tersmi düz mü diye..
çok geçmiş olsun..iyi yırtmışsın..
ne kapanıydı seninki kıvanç kapanı mı..ama kapamamış seni daha büyük mü yapmak lazım :D:D

Varol abı benı kapamayan senı kapar :) bılıyorsun mustafa ustanın orayı :)

ben zaten girsem çıkmazdım o kapandan..:eek:

şanslısın abi :D ama beyoglu beledıyesındede varmıs bıraz :D

Geçmiş olsun Allahın sevgili kuluymuun nasıl yarılmaz anlamadım :D :D :D

bu benım basımada 3-4kere geldı on lastık 28 arka 30c oldgunda patlatmıyo :) yada lastıklerım hep cok saglam :D

Geri
Üst Alt