Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

araç kapalı iken radyo veya cd si kendi kendine açılan alteacılar aranıyor !...

Konu, 'Altea' kısmında MAWERA tarafından paylaşıldı.

1. MAWERA

MAWERA SCW Üyesi

19
    6
    3
    gecenin bir yarısı gümbür gümbür bir ses... bir de baktım benim altea açmış radyoyu kendi çalıp kendi oynuyor.gece lavaboya kalkan apartman sakinleri duyuyor gümbürtüyü.volüm o derece yani... mahalleli de benim açık unuttuğumu zannediyor.son günlerde hemen hemen her gece belli olmayan aralıklarla kendiliğinden açılıyor.arabayı kapatıp başında beklerseniz açılmaz,mutlaka sizin eve gidip pijamalarınızı giymeniz lazım. medet ya scw üyeleri !...

2. Birkan6161

Birkan6161 SCW Üyesi

647
    182
    43
    Abicim başka bir forumda Seat Cordoba için aynı sorun dile getirilmiş ve şöyle yanıtlanmış ;

3. MAWERA

MAWERA SCW Üyesi

19
    6
    3
    teşekkür ederim kardeşim.

4. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Way bee.. Biz açılışta gelen elektronik seslerden bu araba transformers mıdır derken seni buna ikna edecek baya bişeyler yapmış alet.. oda güzel ::eek:

5. MAWERA

MAWERA SCW Üyesi

19
    6
    3
    sen eve kadar git eşofmanını giy,ben burdayım seni bekliyorum diyo kendince.eve kadar takip buymuş meğer?... :)

mehmetelt, CUPRA BOCANEGRA ve ömber bunu beğendi.
  6. sodyum2000

sodyum2000 SCW Üyesi

7
    0
    1
    Ben de altea reference 2005 var. aynı sorun benim araçta da var. Çözümünü bilenler paylaşırsa memnun oluruz

7. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    Üyelerimiz bölümde bi konu açarak kendinizi tanıtırmısınız

8. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113

bu sadece altealardamı oluyor banamı öyle geldi.. Yaklaşık 5.-6. Aynı şikayet bu güne kadar duydugum:confused:

9. Volkanaktas

Volkanaktas SCW Üyesi

20
    4
    3
    Bende aracımdan şüphelenmiştim

Özellikle kış aylarında bende de aynı sorun bir kaç kez oldu. Kendimden şüphelendim. hafıza kaybı mı oldu ne. Açık unuttuğumu sanıyordum. Anlaşılan alteaların kronik sorunu. Bende aracım tekin değil. yatır yapıp çaput bağlayayım demiştim. İçinde ruhlar geziyordur.

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  10. Sert@ç

Sert@ç SCW Üyesi

580
    135
    43
    Benimde 1 ay evel gece farlar açık buldum...

Sayfayı Paylaş