Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç Kamerası

Trafikte zorunlu hale getirilmeden edinmek şart çünkü fiyatlar inanılmaz derecede yükselir 100 liralık ürünü 200 300 liraya satmaya başlarlar yoksa biliyosun :)

Trafikte zorunlu hale getirilmeden edinmek şart çünkü fiyatlar inanılmaz derecede yükselir 100 liralık ürünü 200 300 liraya satmaya başlarlar yoksa biliyosun :)

Bende uzun süredir arıyorum bu konuyuda takipteyim gecici olarak aksiyon kameramı kullanıyorum ama gerçek bir çözüm bulmam gerekiyor ilk ürünü kontrol ettim gayet iyi gibi ama daha ufak ve güzel kalite kamera bulmam gerekiyor hem öne hem arkaya takacağım bulursam

• Beğen
Reaksiyonlar: xure
Gültekin abiden aldım biliyosun Mahmutoğlu elektronikten fakat çok fazla deneme imkanı bulamadım gece çekimi hakkında bişi diyemicem fakat gündüz çekimi çok üst seviyede olmamasına rağmen yeterli derecede seenergy 2700 model'i almış oldum bakalım ilerleyen zaman dilimi içerisinde bi kaç güne görüşlerimi ve görsellerini paylaşacağım sizlerle ;)
öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın bende de var ama g sensör var mı ve nasil ayarladiniz? yani hassasiyet ayarini nasil yapmak gerek cok hassas mi?

Sipariş verdiğim kamera 18 günde elime ulaştı. Bence fiyat performans olarak iyi iş çıkartıyor. Her ne kadar YouTube attığımda kalitede düşme olsa da buyrun bir örnek.
Soldan c3 kırmızıyı görmeden geliyor ;) neyseki sonradan farkedio

Sipariş verdiğim kamera 18 günde elime ulaştı. Bence fiyat performans olarak iyi iş çıkartıyor. Her ne kadar YouTube attığımda kalitede düşme olsa da buyrun bir örnek.
Soldan c3 kırmızıyı görmeden geliyor ;) neyseki sonradan farkedio
Ben de onu diyecektim. Direk dalıyor adam. Bu kamera işi çok iyiymiş. Bej de düşünüyorum aslında. Peki park halinde iken çekim yapıyor mu?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de onu diyecektim. Direk dalıyor adam. Bu kamera işi çok iyiymiş. Bej de düşünüyorum aslında. Peki park halinde iken çekim yapıyor mu?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çakmaklığa bağlı olduğu için kontakla açılıp kapanıyor. Belki bağlantı başka yerden olsa yada bataryalı bir model olsa ozaman park halinde de kayıt yapar.

dikiz ayna içersinde olanları tavsiye ederim malum görüntü kirliliğine yolaçar.güzel bişi her arabaya bindiğinizde açmanız gerekir hafızayı boşaltmanız gerek vs vs vs :)

Araca binip kontağı çevirdiğinizde otomatik kayıt başlıyor. Kontak kapanınca da kendini kapatıyor. Siz ellemiyorsunuz. Ayrica hafıza kartı dolduğu anda eski kayıtlardan itibaren kendi silip yeniden yüklüyor. Sizin birşey yapmaniza birşey yok. Görüntü kirliliği derseniz de kablolar gayet guzel saklanıyor ortada kablodan eser yok, bir tek cakmakliga takılan soket var o kadar. Çeşit çeşit arac kamerası var büyük de küçük de var seçmek size kalmis.

Geri
Üst Alt